Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Just now, Sludge Factory said:

Jel znate neke dobre free programcice za snimanje aktivnosti na desktopu i za snimanje aktivnosti na Android telefonu?

Za desktop Zoom radi kao sat... Snimi satsanak sam sa sobom... :)

  • Hvala 1
Link to comment
58 minutes ago, Sludge Factory said:

Jel znate neke dobre free programcice za snimanje aktivnosti na desktopu i za snimanje aktivnosti na Android telefonu?

 

1. Rescuetime ako zelis komforno resenje. Jedina mana sto je povezan sa cloudom. 

2. Activitywatch ako hoces sve lokalno

3. Obs Studio ako hoces samo da snimas desktop ( nije mu to prvobitna namena ali je odlican i za tu svrju)

  • Hvala 1
Link to comment

Hvala! :) 

 

Gledam ove programcice koje si preporucio i ne vidim da ima ono sto mi treba, a zapravo nisam bio dovoljno jasan, izvinjavam se, mislio sam da napravim video snimak onoga sto radim na racunaru, za neku prezentaciju. Ovo sto radisa kaze za Zoom bi posluzilo, ne znam samo kakv je kvalitet snimka. 

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Probaj sa QuickTime ima screen-recording i posle

export toga u 1080p/720p/540p video po izboru. Besplatan je, doduse zvanicno nije vise u razvoju za Windows, ali i dalje moze da se instalira, cak i na Win10.

 

Za Android ne znam, iPhone to ima po defaultu u operativnom sistemu, pa

me cudi da i Android nema?

  • Hvala 1
Link to comment

Google kaze za Android pretraziti u telefonu screen recorder, ali kad pretrazim meni nista ne nalazi. Probacu na nekom drugom, ili da skinem neku alplikacju.

Link to comment

@Sludge Factory

Nema problema.

Za PC definitivno OBS Studio. Tu mozes da snimas recimo desktop i onda stavis zvuk sa mikrofona ako nesto objasnjavas.

Ima i odlicnu kompresiju.

 

Za Android sve zavisi kou varijantu telefona imas. Ako imas Samsung ondau u quick settings (pullujes odozgo) imas Screen Recorder.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, bags said:

@Sludge Factory

Nema problema.

Za PC definitivno OBS Studio. Tu mozes da snimas recimo desktop i onda stavis zvuk sa mikrofona ako nesto objasnjavas.

Ima i odlicnu kompresiju.

 

Za Android sve zavisi kou varijantu telefona imas. Ako imas Samsung ondau u quick settings (pullujes odozgo) imas Screen Recorder.

 

Jel stavlja watermark na snimak? :D Sad sam probao neki movavi trial verziju i naravno stavlja watermark po sred ekrana. 

 

EDIT: Probao, ne ostavlja watermark, odlican je. Hvala! 

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Sludge Factory said:

Google kaze za Android pretraziti u telefonu screen recorder, ali kad pretrazim meni nista ne nalazi. Probacu na nekom drugom, ili da skinem neku alplikacju.

 

ja mislim da većina Androida to ima, koji je model u pitanju?

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

ja mislim da većina Androida to ima, koji je model u pitanju?

 

Moj je malo matoriji, Samsung J6 (i verzija androida je starija, namerno nisam apdejtovao od kad je kupljen), ali probao sam sad i na Galaxy S8, takodje nema, a probao sam i na nekom Lenovo tabletu koji ima noviji android, takodje nema. Vidim na google play da ima dosta nekih screen recording appova, probacu neki, pa da vidimo. 

Link to comment

Kako da uradim system restore na windowsu 10 tj kako da podesim tačno vreme? Baca me u neki apdejt, a ja neću to nego da vratim fajl.

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Jel' to Microsoft noćas nešto globalno sjebao?

 

Nijedan klijent koji je ne njihovim mail serverima mi ne prima mailove, svi drugi rade OK...

 

 

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Jel' to Microsoft noćas nešto globalno sjebao?

 

Nijedan klijent koji je ne njihovim mail serverima mi ne prima mailove, svi drugi rade OK...

 

Jel ne stizu uopste ili odlaze u SPAM?

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Jel ne stizu uopste ili odlaze u SPAM?

bio je neki timeout od pola sata-45 minuta, sad je proradilo...

 

Mails Sarveri su odbijali da komuniciraju sa MS cloudom, izgleda... Samo su mi se vraćali mailovi da domeni ne postoje...

 

A noćas je bo neki update... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...