Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ljudi, da vas pitam ovde, nadam se da cete razumeti pitanje jednog totalnog laika za kompjutere. Ali totalnog.

Pre neki dan mi je stiglo na gmail:

Историја локација је паузирана за налог. Нисте додали ниједну нову локацију у хронологију више од 2 године.
Сви постојећи подаци историје локација на Google налогу ће бити избрисани 1. септембар 2022..
Ако желите да задржите ове податке пре него што их избришемо (1. септембар 2022.), имате две могућности:
E sad, ja sam odabrala ovo prvo, ukljucila istoriju lokacija u kontrolama aktivnosti. Nista ne kapiram sta je to.
Problem je sto na tom gmail nalogu imam sacuvane neke udzbenike koji mi trebaju, ali imam jos jedan gmail nalog  gde sam isto sacuvala iste te knjige. I na taj gmail mi nije stiglo ovakvo obavestenje.
Da li gmail do 1. septembra moze da mi iskljuci nalog iako sam ukljucila to sto traze i time obrise sve potrebno?
Jos debilnije pitanje: ako se to kojim slucajem desi, da li mi onda ti udzbenici automatski nestaju i sa kompjutera gde su sacuvani u nekim downlodovima, jos davno? Ja sam te udzbenike sama sebi slala na gmail da bi bili sacuvani negde u slucaju kvara kompjutera i onda sam posto sam ovo procitala, palo mi je napamet da mi skroz ne nestanu te knjige sa kompa :blink:, uglavnom su na shorcutu i cak i da gmail pocne nesto da ser** da mi to ne bude izbrisano sa pa ne znam gde su na kompu, da li na disku C ili gde vec stoje.
Nadam se da je neko razumeo sta pitam.  Ed.  Ne znam da li je zvalavi gmail povezan sa onim sto cuvam na kompu. ako bi se desilo to sto mi je palo napamet, komp bi mi prakticno ostao prazan.
Edited by Alfa
Link to comment

Nece ti Google brisati e-mail nalog, slobodno teraj dalje. Ovo sto si dobila je vezano za pracenje kretanja tvog telefona kroz Gugl mape, po meni je to dobro da bude iskljuceno, no svejedno.

 

Takodje, ako ugasis e-mail nalog, to nema uticaja na fajlove na tvom kompjuteru, sta si downloadovala i sacuvala negde tu ce i ostati.

  • Hvala 1
Link to comment

Sad sam imao neki voice call na Whatsappu sa ukrajinskog broja. Citao sam da je moguce da je u pitanju hakerski napad, zna li neko kako mogu da proverim to i sta treba sad da radim? Imam Android.

Link to comment

Nestalo bilo struje dok sam snimao neeki album i sad je ostao fajl .rar.crdownload, koji ne mogu da izbrisem, trista cuda sam probao i ne vredi. Jel neko zna sta mi valja ciniti?

Link to comment

Koliki ti je size fajla?

 

Jel znas masinu da dignes u safe modu? Ako znas, probaj to pa otvori prompt, idi do foldera kroz prompt i probaj da ga obrises sa del imefajla.ekstenzija...

 

Ako ne znas safe mod, kiji je os da ti pomognem...

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Koliki ti je size fajla?

 

Jel znas masinu da dignes u safe modu? Ako znas, probaj to pa otvori prompt, idi do foldera kroz prompt i probaj da ga obrises sa del imefajla.ekstenzija...

 

Ako ne znas safe mod, kiji je os da ti pomognem...

ja sam ti na ignoru

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...