Jump to content
IGNORED

Сарајевска поп-роцк сцена/поп-роцк школа


Simon

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    36

  • iDemo

    25

  • francuski sobar

    17

  • Lancia

    17

Merlin uredno potpisuje kao svoje sve što mazne, mislim da samo onu od Majkla Džeksona nije uknjižio kao svoju ali jeste kružio trač, ne bi me iznenadilo da ga je baš Dino raširio, da ju je od Majkla gratis dobio i da je ovaj bio oduševljen obradom. Krao je on i od Turaka, Poljaka i Italijana :

 

 

 

Veze nisam da su maltene svi njegovi hitovi maznuti, ja sam njega negde branio da ono jest šupak, seljak  al da zna napravit dobru stvar.

 

Nije valjda i Alija, najlepša psma njegova a bogami i šire, pošto je nešto pričo da mu je intimna neka piriča o pokojnom ocu ili tako nešto. Evo ovde kaže da mu je došla u san.

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

pa ja uopste ne polemisem sa tvojim stavom, nego sam ubacila svoje pitanje da ne bih otvarala novi topik

 

Neki upuceni stari pankeri/HC su otisli s foruma :( Ja sam, gresna mi dusa, domacu (ex-YU) muziku izvan onoga sto mi je bas blisko presto da pratim odavno.

Link to comment

Kako to, kvantitet ubija kvalitet ili video killed the radio star, si to hteo da kazes? Mislim, to bi valjda trebalo da pomogne radjanju novih zvezda, ranije je pocetnik morao da rodi mecku, ne bi li se probio do radio stanice, sad je na jedan klik od eventualnog slusaoca.

Ali to ne radja kvalitet i novu zvezdu. Nemoguce da nije bitno, sto kaze VukoticuMoca, bar klinci vole idole. 

nije mi to bila tvrdnja.pre to da je neprirodno da ogromna koncentracija ljudi sluša jedan bend.

to je moglo sa veoma uskim kanalima doturanja muzike do ljudi kakvi su bili u istoriji.

široka dostupnost je to demokratizovala i sada nisu osamdesete da imam dva kanala na televiziji i tri radio stanice.

 

što se tiče kvalitet-kvantite odnosa, ja ne mislim da se kvalitet pogoršao. naprotiv ima toliko dobre muzike i ljudi da možda stignem da preslušam samo jedan delić onoga što dobro izađe u toku godine.

zapravo mislim da ima mnogo više jako dobrih. baš sam pre neki dan razmišljao koliki bi uspeh imao isaac hayes da je danas izbacio hot buttered soul. da li bi uopšte uspeo da stigne do mene i da li bi bio toliko uticajan?

 

"pad kvaliteta - sunovrat sistama vrednosti - proklete devedesete" nije moja mantra.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Veze nisam da su maltene svi njegovi hitovi maznuti, ja sam njega negde branio da ono jest šupak, seljak  al da zna napravit dobru stvar.

 

Nije valjda i Alija, najlepša psma njegova a bogami i šire, pošto je nešto pričo da mu je intimna neka piriča o pokojnom ocu ili tako nešto. Evo ovde kaže da mu je došla u san.

 

 

Ne znam da li je i ova ukradena ali kad god su ga pitali o njoj, tetka, lijek... bar tri različite priče o toj pjesmi je sam on izgovorio.

 

 

 

 

 

Link to comment

@Ravanelli

 

Pa bilo je megapopularnih bendova i u skorije vreme. Rammstein, Nightwish prvi padaju na pamet.

 

Ako sam uopste ispravno shvatio sta si hteo da kazes?

Link to comment

@Ravanelli

 

Pa bilo je megapopularnih bendova i u skorije vreme. Rammstein, Nightwish prvi padaju na pamet.

 

Ako sam uopste ispravno shvatio sta si hteo da kazes?

 

2017-2018-calendar.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...