Jump to content
IGNORED

Сарајевска поп-роцк сцена/поп-роцк школа


Simon

Recommended Posts

ali evo paralelno i prilicnog oporavka scene, u sasvim grasrut maniru, mada sa niskim plafonom jer nema valjane medijske podrske. svasta ima po lokalnim klubovima, beograd, zagreb, a i provincija. 

Link to comment
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    36

  • iDemo

    25

  • francuski sobar

    17

  • Lancia

    17

pa ima istine u ravanelijevoj tezi, ne postoji polje zajednickog iskustva kakvo je ranije postojalo. pusti, sta ja znam, nekog od ovih tekucih kantautora, mikija solusa npr, na rts, hrt, pink, eto ti zvijezde. ali hrt, a pogotovo rts, muziku daje na kasicicu, mtv je rijetko kome na top mjestu na daljinskom, a pink ne znam ni zasto sam pomenula.

 

e, ajd da i ja iskoristim situaciju, moze li neko molim vas da mi nabroji par aktuelnih pank bendova u srbiji i hrvatskoj? ne odmicem dalje od srba iz zagreba.

To nikad nije bilo IN, alternativa je super i treba da postoji, koliko god opskurna i na margini, meni je interesantan fenomen umiranja zvezda, tj nenastajanja novih, zamor materijala, nekompatibilnost sa publikom ili je lajv sou pojeo sve, a opet pricamo da TV umire...onda je internet kriv, nema druge. 

Link to comment

Ma da, ali, ok, ne pricam samo o ex-YU, to je globalni fenomen. Poslednji stvarno novi pravci u popularnoj muzici su se pojavili ima već 10tak i više godina. To nije slučajno. 

Edited by MancMellow
Link to comment

To nikad nije bilo IN, alternativa je super i treba da postoji, koliko god opskurna i na margini, meni je interesantan fenomen umiranja zvezda, tj nenastajanja novih, zamor materijala, nekompatibilnost sa publikom ili je lajv sou pojeo sve, a opet pricamo da TV umire...onda je internet kriv, nema druge. 

 

pa ja uopste ne polemisem sa tvojim stavom, nego sam ubacila svoje pitanje da ne bih otvarala novi topik

Link to comment

pa ja uopste ne polemisem sa tvojim stavom, nego sam ubacila svoje pitanje da ne bih otvarala novi topik

xaxa, pa ne polemisem ni ja s tobom, nego se samo nadovezujem, eto, btw, nemam pojam o novijoj sceni i ono sto cujem, zaboravim u roku od odmah.

Link to comment

Nego jebes zvezde, ima li u zadnjih 15 godina albuma koji su na muzickom nivou jednog "Dark side of the moon", ili pesama kvaliteta jedne "Bohemian rhapsody"?

Edited by IndridCold
Link to comment

Nego jebes zvezde, ima li u zadnjih 15 godina albuma koji su na muzickom nivou jednog "Dark side of the moon", ili pesama kvaliteta jedne "Bohemian rhapsody"?

pa ko da ti napravi tako nesto, ako ne zvezde, Dzastin Biber?

Link to comment

Nego jebes zvezde, ima li u zadnjih 15 godina albuma koji su na muzickom nivou jednog "Dark side of the moon", ili pesama kvaliteta jedne "Bohemian rhapsody"?

U mom slucaju ovo pitanje glasi - "zasto sam prestao da slusam novu™ muziku pre 20-25 godina?". I da zabelezim - Queen nikad nesto nisam imao zivaca da slusam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...