Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

14 minutes ago, djeneralche said:

Jel to cena sa konzumacijom u datom iznosu? Jednom sam bio prinudjen da uzmem lezaljke za taj iznos ali bilo je sa konzumacijom, vise ne znam sta smo porucili za te pare, od piva, sladoleda do klope i lubenice. to je bilo pre par godina, Trani Ammouda plaza. 5e po osobi konzumacija deluje ok mada racunam da je sledece godine sve to 10e.

 

Bez konzumacije. Ali mi smo to samo jednom uzeli, peskir je bio sasvim dovoljan jer prostora ima dosta, a mi smo na plazi bili ili ujutro ili predvece.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

Koliko ste plaćali smeštaj i kakav na Naksosu i Milosu 

 

ja sam nasao u januaru smestaj na brdu u adamasu za 85€. inace je bio 95€, ali nam je dao 10€ popust jer smo ostali 15 dana.

u istom smestaju smo bili i 2013-e. za 45€ :D

 

inace, nista ispod 120€ za avgust. u septembru bude malo jeftinije

Link to comment
1 hour ago, Kampokei said:

 

Na Naksosu dve lezaljke i suncobran 20-25 evra, jeftinije ako je posle 16h. Ali na manjim plazama lezaljki uglavnom i nema, a na vecim je uvek bilo sasvim dovoljno prostora za peskire.

 

bogami jeftino :D

pitao sam na par plaza, gde je bilo lezaljki koliko je set.

prvi red 50€, ostali 40€

 

neka, fala...

nas satorcic za 100€ se dobro isplatio u ovoj turi

 

citam i da su cene lezaljki svuda u grckoj otisle u majcinu.

entoni kvin plaza rodosu 30€, a pre 4 godine kad smo bili tamo, bilo 9€ za set. 

 

Link to comment
5 hours ago, igoraki said:

Dajte neke preporuke za Zakintos šta bi bilo lepo videti, idem sledeće nedelje...

 

navagio beach (kupanje i pogled odgore)

zalazak sunca u mesti keri

vozanje camcem po pecinama iz agios nikolaosa

ima nekih par manastira, najlepsi u mestu Machairado

selo volimes

plaza porto zorro

Edited by Ros
  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, igoraki said:

Dajte neke preporuke za Zakintos šta bi bilo lepo videti, idem sledeće nedelje...

Pored ovoga što je Ros napisao, meni se mnogo svideo Zante, glavni grad. Super je za neke šetnjice, posebno uveče.

Bio je i neki živopisni kafić na brdu iznad grada uz fenomenalni pogled. 

Bili smo pre desetak god, pa se nešto kao prisećam imena plaža. Bila je neka na zapadnoj strani, Porto Roxa ili Roxi mislim da se zvala. Malo je cimanje vožnja do tamo, pa možda i nije preporuka ako ste sa decom. 

Moja preporuka je rentiranje auta, pa kuda vas put nanese. Sećam se tada, baš na putu ka Keriju na jugu, nabasali smo na neke divne skrivene plaže. Bukvalno iza raznih maslinjaka, otprilike samo za lokalce. 

 

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, pop-up said:

Pored ovoga što je Ros napisao, meni se mnogo svideo Zante, glavni grad. Super je za neke šetnjice, posebno uveče.

Bio je i neki živopisni kafić na brdu iznad grada uz fenomenalni pogled. 

Bili smo pre desetak god, pa se nešto kao prisećam imena plaža. Bila je neka na zapadnoj strani, Porto Roxa ili Roxi mislim da se zvala. Malo je cimanje vožnja do tamo, pa možda i nije preporuka ako ste sa decom. 

Moja preporuka je rentiranje auta, pa kuda vas put nanese. Sećam se tada, baš na putu ka Keriju na jugu, nabasali smo na neke divne skrivene plaže. Bukvalno iza raznih maslinjaka, otprilike samo za lokalce. 

 

nema dece, uzećemo auto sigurno, samo je pitanje koliko dana, zato i tražim preporuke da sve to stavim na papir i napravim ratni plan...hvala i tebi i Rosu na informacijama.

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, igoraki said:

nema dece, uzećemo auto sigurno, samo je pitanje koliko dana, zato i tražim preporuke da sve to stavim na papir i napravim ratni plan...hvala i tebi i Rosu na informacijama.

 

gde ces biti smesten?

bus prevoz mislim da nije posebno dobar. barem nije bio 2008-e kad sam bio na zakintosu.

ako se nije mnogo promenilo onda uzmi auto za sve dane. ako imas solidnu plaze tamo gde ste. onda mozes uzeti auto i za krace vreme.

 

sad proverih bus KTEL na zakintosu...

izgleda mnogo bolje sad

https://ktel-zakynthos.gr/en/routes/summer-local-schedules/tsilivi-zakynthos

Link to comment
6 hours ago, Ros said:

gde ces biti smesten?

Laganas, mislio sam busem da idemo par dana na ono poluostrvo gde je banana plaža, to je relativno blizu, a kolima par dana na sever, glavni grad i šta još bude,

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, igoraki said:

Laganas, mislio sam busem da idemo par dana na ono poluostrvo gde je banana plaža, to je relativno blizu, a kolima par dana na sever, glavni grad i šta još bude,


kod banane je Porto Zorro. Predivna plaža. 

Link to comment

pilion i volos katastrofalno prosli ovih dana, a nevreme se ocekuje opet nocas :sad:

 

sto se tice grckog taga, do peloponeza ima 14 naplatnih rampi, pa se isplati. nije neka epohalna usteda u vremenu, ali posto je kada smo mi putovali sve vreme bilo oko 40 stepeni, i minut manje je znacio.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...