Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

@decak Kejt

https://aqua-studios.business.site/

Mi smo ovde smesteni i super je lokacija 50m od plaže, pored nas ribarnica koja peče ribu po narudžbini, sa druge strane ekspres restoran a na 100m Masutes. Moze na bookingu da se proveri da li imaju slobodnih apartmana za period koji te interesuje.

U blizini ima nekoliko super plaža a i Kavala je na 20minuta pa može uveče da se ode da se prošeta.

  • Hvala 1
Link to comment

Ima li neko za preporuku neko mjesto za porodicu sa dvoje male dijece? Znači po mogućnosti parkići za igranje i bazen, može privatni smještaj, hotel, svejedno, ključna stvar je dovoljno hlada.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 1. 2. 2024. at 12:59, Jesper23 said:

Ima li neko za preporuku neko mjesto za porodicu sa dvoje male dijece? Znači po mogućnosti parkići za igranje i bazen, može privatni smještaj, hotel, svejedno, ključna stvar je dovoljno hlada.

ima bas dosta mesta, npr lagomandra. hotel koji je blize plazi. mestasce je vise kao rizort, i pesak je krupniji. hlada koliko volis

Link to comment
On 31. 1. 2024. at 22:46, Ros said:

 

mi smo dva puta bili ovde:

www.meliastudios.gr

 

 

to je u Agii Apostoli, 4-5 km od hanje. gazda profesor elektronike u penziji. zna di djavo spava i na cemu zemlju stoji. cisto i uredno. imas bus stanicu za hanju na 50m od studia, da se ne moras cimati za trazenjem parking u hanji uvece. tu gde je studio je lidl i jos jedan veliki supermarket. 

Mi smo u planovima da sledeće godine oprobamo neku Grčku 

E sad mi smo "komplikovani" mora avion, ništa kola ni tamo, bitno nam je more ne neko divljanje sa izlascima....

Krenuću da beležim već sad koliko će me držati videćemo. Mislim da sam već ovde dosađivao sa pitanjima iste prirode, ali eto...

Link to comment
On 1.2.2024. at 12:28, Moća said:

@decak Kejt

https://aqua-studios.business.site/

Mi smo ovde smesteni i super je lokacija 50m od plaže, pored nas ribarnica koja peče ribu po narudžbini, sa druge strane ekspres restoran a na 100m Masutes. Moze na bookingu da se proveri da li imaju slobodnih apartmana za period koji te interesuje.

U blizini ima nekoliko super plaža a i Kavala je na 20minuta pa može uveče da se ode da se prošeta.

htela da pogledam koje su im cene, nisam pronašla, izgleda da ih nema na bookingu

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Mi smo u planovima da sledeće godine oprobamo neku Grčku 

E sad mi smo "komplikovani" mora avion, ništa kola ni tamo, bitno nam je more ne neko divljanje sa izlascima....

Krenuću da beležim već sad koliko će me držati videćemo. Mislim da sam već ovde dosađivao sa pitanjima iste prirode, ali eto...

znam za porodicu koja zbog toga sto klinac nece u sediste ni pod razno, mora da ide avionom na letovanja.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Mi smo u planovima da sledeće godine oprobamo neku Grčku 

E sad mi smo "komplikovani" mora avion, ništa kola ni tamo, bitno nam je more ne neko divljanje sa izlascima....

Krenuću da beležim već sad koliko će me držati videćemo. Mislim da sam već ovde dosađivao sa pitanjima iste prirode, ali eto...

 

pod tim uslovima ti je moj predlog sasvim ok. na krit letis ili do irakliona ili do hanje. hanja bi bila bolje za agii apostoli jer je 10km, ali ni iraklion nije los jedino sto moras da hvatas bus do hanje. buseva ima svakih pola sata do sat. kad smo bili prvi put u agii apostoli nismo uzimali auto i opet smo gomilu toga videli, tako da to nije problem. 

Edited by Ros
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

ja sam sigurno 7 godina za redom letovala ovde.

 

Držali su to dvoje penzosa, divni ljudi, osećali smo se kao kod svoje kuće. Imaju iza u dvorištu veliku letnju kuhinju, sa stolom , roštiljem, svo posuđe je unutra, gazdarica nam ostavljala svoje limune i maslinovo ulje, ko je bio sa decom, davala bi mu i sveža jaja jer je iza ovog objekta bila kao neka baštica. O smokvama da ne pričam, to smo brali kao svoje, bez ikakvog problema.

Moj muž ne voli da jede po restoranima, voli sam da se bavi time, u toj velikoj otvorenoj kuhinji se roštiljalo, kuvalo, ma uživalo, malo je reći.

 

Sada je biznis preuzeo sin, izgradio još jedan objekat, nema više baštice, ali mislim da je ta letnja kuhinja ostala.

 

Ali, on se izbezobrazio, mi smo svake godine išli u septembru i njegov otac nam je (naročito od kada nas je bolje upoznao, mi sve za sobom ostavljamo uredno, muž čak uzimao od gazde kolica i metle i lopate i zajedno sa prijateljem sa kojim smo bili, čistio plažu :D) obračunavao po znatno nižim cenama. Dakle, sada sinak nema pardona, do 15. 9. sve po top cenama, sada je za taj minijaturni apartman, koji je realno samo za prespavati, mada ima lepu terasu, cena čini mi se 80 e.

 

Pri tom, čuvena plaža Lagomandra koja je tu na 50 metara se pročula jako i to su sada gužve, kažu da više ni izbliza nije tako kao kada smo mi išli, pre cca 10 godina.

Link to comment

to ti je stanje stvari svuda, 80e je cena za granične mesece tipa jun i septembar - jul i avgust nema šanse nigde.

 

pitam da vidim da li su ovi moji na ostrvu podivljali tek tako ili je opšti trend.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

kakve su cene ovog leta na tim mestima gde idete

 

ja sam za ovo leto preko bookinga rezervisao hotel nekih 6km on Nauplije. uhvatio sam ponudu na Black Friday za 840€, 10 dana za nas troje bez dorucka. inace je bilo cena 1100€

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

ja sam za ovo leto preko bookinga rezervisao hotel nekih 6km on Nauplije. uhvatio sam ponudu na Black Friday za 840€, 10 dana za nas troje bez dorucka. inace je bilo cena 1100€

 

koji datumi i koliko ljudi, cena sad dosta zavisi od toga

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...