Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

5 hours ago, Valkyrie said:

Važi li i dalje makedonska e-kartica za putarinu? Imam na njoj denare od prošle godine. 

 

Pretpostavljam da se grčki tag ne isplati cimanja ako se ide samo do Halkidikija? Ili da naručim i ja pa ako stigne stigne.

bukvalno vas nista ne kosta, a moze da ostane i za sledece godine... 

mi nemamo makedonsku karticu, ali smo svugde citali i gledali da vazi.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Važi li i dalje makedonska e-kartica za putarinu? Imam na njoj denare od prošle godine. 

 

Pretpostavljam da se grčki tag ne isplati cimanja ako se ide samo do Halkidikija? Ili da naručim i ja pa ako stigne stigne.

Vazi i dalje kartica.

  • Hvala 1
Link to comment

ima neki mali popust, ali je usteda vremena mnogo vaznija po ovoj vrucini.

a koliko krace se ceka... ne znam, na 14 naplatnih rampi se dobro sabere. ako se ide tako daleko.

Edited by Aleksija
  • +1 1
Link to comment

Maločas poslah mail da vidim šta je sa tagom grčkim, posle par minuta zove me grkinja na telefon pita kad vi mister nisam ja dolazite u grčku. Rek’o tog i tog. Aaaa neće da vam stigne do tad. Da vam kažem mister ja, ti kad pređeš evzoni, na tuls, kastmr srvis i da rekneš da ti dadu tag. Rek’o dogovoreno. 

 

Kako se skida novac sa taga, tako što uplatiš kredit ili vežeš sa karticom?

 

slično pitanje za MK, na prvoj rampi tražim karticu i turim kredit. Da li sa tom karticom onda idem kroz e naplatu?

 

hvala.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Kampokei said:

 

A koji deo ostrva bio taj sa najlepsim plazama? Vidim da nije malo ostrvo, u rangu sa Krkom i Cresom po velicini, tj nesto malo vece.

Agios Prokopios plaza.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

Maločas poslah mail da vidim šta je sa tagom grčkim, posle par minuta zove me grkinja na telefon pita kad vi mister nisam ja dolazite u grčku. Rek’o tog i tog. Aaaa neće da vam stigne do tad. Da vam kažem mister ja, ti kad pređeš evzoni, na tuls, kastmr srvis i da rekneš da ti dadu tag. Rek’o dogovoreno. 

 

Kako se skida novac sa taga, tako što uplatiš kredit ili vežeš sa karticom?

 

slično pitanje za MK, na prvoj rampi tražim karticu i turim kredit. Da li sa tom karticom onda idem kroz e naplatu?

 

hvala.

Pa ako imas srpski tag prekonfigurisi ga i onda sa njim kroz Makedoniju

Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

Maločas poslah mail da vidim šta je sa tagom grčkim, posle par minuta zove me grkinja na telefon pita kad vi mister nisam ja dolazite u grčku. Rek’o tog i tog. Aaaa neće da vam stigne do tad. Da vam kažem mister ja, ti kad pređeš evzoni, na tuls, kastmr srvis i da rekneš da ti dadu tag. Rek’o dogovoreno. 

 

Kako se skida novac sa taga, tako što uplatiš kredit ili vežeš sa karticom?

 

slično pitanje za MK, na prvoj rampi tražim karticu i turim kredit. Da li sa tom karticom onda idem kroz e naplatu?

 

hvala.

 

Eee, do kad, tj. kad idete ako nije tajna, i ja čekam tag, isto mi rekli što ne dođete po njega, reko putujem drugu nedelju avgusta, sačekaću, kaže mejl "hvala na poruci" :D

Link to comment
9 hours ago, jezovuk said:

Ja sam vozio sa mk e-patarina karticom (MCARD) prošle godine. Išlo se na el naplatu, staneš, prisloniš karticu na sokoćalo, očita, voziš. Vrv neću ni štelovati naš tag za mk, ovo je dovoljno dobro.

 

Online uplata za mcard:

 

https://etc.roads.org.mk/AMC/TopUp

MCard zakon, ne bih se ni ja zezala sa prekonfiguracijom taga. 

Hvala za link, verovatno može da se proveri i stanje? Nemam sad kod sebe karticu. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
27 minutes ago, Valkyrie said:

Ove godine gledamo Toroni, Sitonija. Ako neko ima preporuku ili antipreporuku, biću zahvalna. 

@Moća čini mi se da si letovao tamo sa podmlatkom pa ako imaš par reči.. :)

Vrhunska plaza, mesto prilicno malo. Dve osrednje prodavnice, setanje uz plazu uvece, jedan park za decu i to je to nista specijalno. Ima jedan hotel koji je prilicno los, a ima i dosta apartmana. Za porodicu koja nema potrebu za nekim vecernjim izlascima idealno. Ima i par tavernica. Da ponovim plaza vrhunska najbolja stvar u Toroniju, mnogo bolja i od vecine popularnih na Sitoniji.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...