Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

grci kuliraju na granici, radi im jedan covek, koji ni ne gleda pasose po povratku u srb. cekali smo jedno 2 sata dok nisam presaltao u zaustavnu i dosao pred sam salter. bukvalno su svi ispizdeli i poceli da jasu jedni po drugima... sad sam isao ovako...

 

btw, mcard radi posao po makedoniji, prolazili smo sve naplatne bez cekanja

Link to comment
34 minutes ago, Aleksija said:

kad ste vec u kancelariji, ako imate neke komentare za volos, slobodno, kad stignete. razmatram nees pagases, maltene predgradje volosa, plaza do plaze, a ne deluje previse fensi.

ako nekoga zanima epidaurus, tu sam (vrlo lepo i atmosfericno selo/gradic, uzivali smo, osim sto smo uleteli u nezampceni toplotni talas).

ja inace odmah nakon jednog letovanja krenem da planiram drugo, posle me nekako prodje volja :)

Ja mogu da preporucim Kala Neru to je pola sata od Volosa, istocna strana Peliona. Pristojna plaza, cisto more, dosta taverni i restorana, setaliste uz plazu gde se nalaze isti u dubokom hladu, dobar deo plaze isto u hladu. Malo mesto, dosadnjikavo je, najvise Grci gosti, i to stariji. Volos tipicno grcki grad, umanjeni Solun.

  • Hvala 1
Link to comment
54 minutes ago, djeneralche said:

Ja mogu da preporucim Kala Neru to je pola sata od Volosa, istocna strana Peliona. Pristojna plaza, cisto more, dosta taverni i restorana, setaliste uz plazu gde se nalaze isti u dubokom hladu, dobar deo plaze isto u hladu. Malo mesto, dosadnjikavo je, najvise Grci gosti, i to stariji. Volos tipicno grcki grad, umanjeni Solun.

Ja sam bio u Kala Neri 87. Ostalo mi je u vrlo lepoj uspomeni :-)

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam bio u Kala Neri 87. Ostalo mi je u vrlo lepoj uspomeni :-)

I meni, vratio bih se. Problem sa Grckom je da mozes svake godine promeniti mesto boravka i ne stici da obidjes veci deo Grcke sto je prilicno tuzno. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Pitanje: naši kokošari još nisu potpisali sporazum sa Grčkom o uzajamnom zdravstvenom osiguranju? 

Koliko znam postoji procedura da odes u DZ i dobijes nesto pomocu kojeg mozes da koristis zdravstveno osiguranje u drzavnim ustanovama u Grckoj. Mora da se uradi i sistematski. Tako nekako, ako nisam nesto pogresno razumeo, nismo uradili na kraju vec platili privatno. 

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Valkyrie said:

Previše komplikovano, platiću putno zdravstveno kod Uniqe kao i obično. 

Hvala ti. 

Moramo koristiti sva prava koja drzava daje, makar i na silu, ako ne iskoristimo mi iskoristice ovi profesionalni korisnici svih drzavnih fundusa. Salim se, i mi smo zbog tog sistematskog odustali mada treba proveriti tacnu proceduru. 

  • +1 1
Link to comment

Ma nije to samo ja da odem, treba zakazati i za decu, pretpostavljam, a ne vode mi se zdravi u dom zdravlja sad pred put. Sve su to smislili lepo, kao možeš ali ne možeš ništa. Mnja. 

 

Prošle godine je kod Uniqe bilo najpovoljnije i veoma korektno. Šta da se radi, ne idem bez polise sigurno. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

. Sve su to smislili lepo, kao možeš ali ne možeš ništa. Mnja. 

Dobar opis za mnogo toga kod nas :/

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...