Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

56 minutes ago, Eleniko said:

imam čamac 

 

  Hide contents

ali na dunavu  :grozan:

 

 

cim se vreme popravi krenes put crnog mora pa mramorno, bosfor, dardaneli, i stizes :)

 

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

imam čamac 

 

  Hide contents

ali na dunavu  :grozan:

 

Jedan od mojih snova - kad dobihjem na lotu - je da kupim nekretninu na jugu Grcke, polozim to za brodarenje, kupim brodicu i daaaanima se selim sa ostrva na ostrvo (gdje god). Pecam, lozim vatre, slusam vjetar, talase. Sigurno ima stosta sto ne valja ali ovo je san, please.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jedan od planova za ovo leto mi je Krit i sad vidim da se uvodi nova (LC) linija do Irakliona. Grčki SKY express bi trebalo da leti Erbasovim A320neo jednom nedeljno od 16. juna do 22. septembra.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, msv said:

Jedan od planova za ovo leto mi je Krit i sad vidim da se uvodi nova (LC) linija do Irakliona. Grčki SKY express bi trebalo da leti Erbasovim A320neo jednom nedeljno od 16. juna do 22. septembra.

 

i gde ces onda? 

Link to comment
14 minutes ago, Ros said:

 

i gde ces onda? 

 

Nije ništa zakucano, verovatno u neko od mesta iza Hanje. Npr. Effi u Plataniasu deluje kao solidno rešenje iako bismo uzeli i rent a car za obilaske.

Edited by msv
Link to comment
4 minutes ago, msv said:

 

Nije ništa zakucano, verovatno u neko od mesta iza Hanje. Npr. Effi u Plataniasu deluje kao solidno rešenje iako bismo uzeli i rent a car za obilaske.

 

mi smo dva puta bili ovde:

www.meliastudios.gr

 

 

to je u Agii Apostoli, 4-5 km od hanje. gazda profesor elektronike u penziji. zna di djavo spava i na cemu zemlju stoji. cisto i uredno. imas bus stanicu za hanju na 50m od studia, da se ne moras cimati za trazenjem parking u hanji uvece. tu gde je studio je lidl i jos jedan veliki supermarket. 

  • Hvala 1
Link to comment

predlozite neko mesto na halkidikiju ili okolina, da nije pusto, da ima neki restoran i setaliste a da je pristojna plaza. da ne mora da se vozi do plaze itd. 

 

 

Link to comment

Tamo nam je inače vlasnica jednog od apartmana tražila depozit za peškire. Pa je l' izgledamo kao da ćemo da krademo peškire?

Propisi su propisi

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Moća said:

Nea Iraklitsa. Mi idemo drugi put zaredom koliko nam bilo lepo. Blizu ima vrhunskih plaza na 15 min.

 

imas neke preporuke za smestaj?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...