Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Al će zato sad osećam Capue da podivlja

 

:ziga:

 

Nije mi jasno kako su uspeli da ne daju Sančezu 3 bonusa. Ozil ima i žuti karton 

 

Važnije 4 van-meta šuta od svega ostalog, kaže BPS. Nabijem ga.

Link to comment

E jesi ga iskuko kako samo ti znas  :D Cestitam,rekao sam ti jos davno da ces izboriti opstanak...

hvala, to je sad valjda stvarno to. sve i da Kejnara izdivlja najstrašnije, pretekao sam zokija u klasiku. u inat dušmanima:

 

Samo Ruxi ima šanse protiv Zokija.

:fantom:

Link to comment

Sjebao sam ovo kolo načisto, ode 36 dobrih gw-ova niz vodu.. Sa Johnom u poslednjem kolu borba za direktan plasman i praćenje rezultata na dnu premera.. Sjajna zabava :isuse:

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sjebao sam ovo kolo načisto, ode 36 dobrih gw-ova niz vodu.. Sa Johnom u poslednjem kolu borba za direktan plasman i praćenje rezultata na dnu premera.. Sjajna zabava :isuse:

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

 

Jos ako CK izgubi moglo bi se i sa drugog mesta vratiti u Premer :fantom:

Link to comment

Sjebao sam ovo kolo načisto, ode 36 dobrih gw-ova niz vodu.. Sa Johnom u poslednjem kolu borba za direktan plasman i praćenje rezultata na dnu premera.. Sjajna zabava :isuse:

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

 

Ja sam bio najpozeljniji rival u barazu, zbog 2 meseca potpunog kolapsa, al kako stvari stoje sada, ovom nadam se pobedom protiv Argentine cu i matematicki obezbediti mesto van baraza, tako da ce te kalkulacije ipak proci bez mene :)

Link to comment

ja bih želeo da se zahvalim svojim roditeljima, supruzi, prijateljima, kolegama, Žigi, adminima ovog foruma i svim onim ljudima dobre volje koji su me podržali u odluci da stavim De Brujnea za kapitena u ovom kolu. da nije bilo vas izgubio bih od neaktivnog protivnika. hvala vam svima, ova tri boda su i vaša.

Link to comment

hvala, to je sad valjda stvarno to. sve i da Kejnara izdivlja najstrašnije, pretekao sam zokija u klasiku. u inat dušmanima:

 

:fantom:

 

Pa ti budi 17, šta se trtiš gore?

 

Inače, bataljujem da pratim moj rezultat i bacam se na derbi Broda .Ajde Zoki!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...