Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

Ne verujem, jasno ti je da će npr Teri sigurno da bude starter, verujem i da će Ake sa njim, Fabregas, Pedro, Batšuaji,

 

Mislim okej, ima neke logike i da se standardni prvotimci pozdrave sa navijačima, ali sam ubeđen da će dosta da kombinuje.

 

edit: dodaj i Kostu koji odlazi iz Čelsija, verovatno će on ipak da bude prvotimac... jeste vala dilema :D

Edited by copkillah
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Znaci Azar i Kosta aut.

Sad gledam Gardian oni najavljuju full sastav Celsija.

jao Moćo pa ja ako izgubim ima šanse da se sretnemo u baražu :jerry:

sreća tvoja pa mi je protivnik islandsko dete sa druge planete, od njega nema šanse da izgubim :fantom:

Link to comment

Znaci Azar i Kosta aut.

Sad gledam Gardian oni najavljuju full sastav Celsija.

 

Kad god sam gledao preview na Guardian svaki put su omasili sastave. 

Link to comment

evo ga i ovaj, bočni udari pred duel sezone protiv zokija :fantom:

zorane, ispoštuj premer i pobedi, bićeš primljen u elitno društvo kao među svoje :nobles:

Link to comment

Zoki je usao u premer bez obzira sta uradi, jedino sto ako ode u baraz povecava broj ucesnika broda koji ulaze.

A malkine cele godine kukas kako ce da izgubis kako je gotovo kako si propao a sad kazes da nema sanse da izgubis. Jel ovo kontrdzinks da me pocepas u barazu?

Link to comment

John je poprilično osakaćen povredama i slab sa lovom, stvarno ne znam šta može da krene po zlu :unsure:

 

Edit: nisam moćo siguran, malkin i dalje može u baraž a samo imam +16 u overalu.. Doduše, baš mnogo rezultata treba da se namesti ali ipak

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Edited by zoki
Link to comment

A malkine cele godine kukas kako ce da izgubis kako je gotovo kako si propao a sad kazes da nema sanse da izgubis. Jel ovo kontrdzinks da me pocepas u barazu?

:fantom:

zezam se, gde ja mogu da pobedim Gilfija, čovek puca na top 200 plasman, ja sam jedva u 50k. evo i u minus sam otišao, samo kako bih doveo Kajla Notona.

 

zoki, ne možemo u baražu ti i ja da se sretnemo. ja ne mogu da padnem ispod 16. mesta, što znači da bi ti morao da padneš na 5. mesto da bismo igrali u baražu a to je takođe nemoguće.

 

Link to comment

Izbacio Costu i Azara, opet ponavljam, Conte pederu :isuse: Kunara i Kutinjo, u vas gledam :fantom:

 

Johnu Azar ©, biće ružno

Edited by zoki
Link to comment

Zoki ne jinxuj, ubacio si Kuna i skockao vezni red, dzabe mi All out attack kad nema Kinga :isuse:

 

Daj da racunam bodove za baraz. S kim igram?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...