Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

jebiga gilfi, ne moze se gubiti od raznih malkina i mjurijela i vaditi se protiv 1 mene  -_- h2h je ionako prevara, overall rank je jedino merilo!

Link to comment

Ode Sancez ode posljednja nada za premer...

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

:(. Nemam znanja, ali nemam ni srece

Link to comment

+1

mislim, okej što odmara Kostaru, ide finale kupa i to, ali šta će Azar u timu :isuse:

moj kaveriđ Čelskija: Kejhil Matić Kosta :isuse: :isuse:

neprijateljev: Azar :isuse:

Link to comment

+1

mislim, okej što odmara Kostaru, ide finale kupa i to, ali šta će Azar u timu :isuse:

moj kaveriđ Čelskija: Kejhil Matić Kosta :isuse: :isuse:

neprijateljev: Azar :isuse:

Bem mu misa Malkine,imas 7 pts prednosti uz 3 + igraca,mislim da je to vise nego dovoljno.Ovo je cisto da bude malo zanimljivije  :P

Link to comment

Bem mu misa Malkine,imas 7 pts prednosti uz 3 + igraca,mislim da je to vise nego dovoljno.Ovo je cisto da bude malo zanimljivije :P

ma daj, moji dgw igrači: Kosc, Kejhil, Matić, Tadić, Kosta, Gabiadini :isuse: nek se spreme Dejvis, Eriksen, Ali i Jošida

najprecenjeniji dgw ikada, jebo me minus i prodaja Kutinja :isuse:

Link to comment

ma daj, moji dgw igrači: Kosc, Kejhil, Matić, Tadić, Kosta, Gabiadini :isuse: nek se spreme Dejvis, Eriksen, Ali i Jošida

najprecenjeniji dgw ikada, jebo me minus i prodaja Kutinja :isuse:

Ih,pa ko nije prodao Kutinjaru pred dgw  -_- Nego ja se naivno ponadao da ce ona zivotinja Aleksis malo da odmori  :isuse: Mozda imam sanse ako mu Pikford odbrani jedno dva penala...

Link to comment

nemaš stida stvarno :mellow:

kolko Isusovih poena ti treba da ostaviš Aleksisa na miru?

E jesi ga iskuko kako samo ti znas  :D Cestitam,rekao sam ti jos davno da ces izboriti opstanak...

Link to comment

Sančez bogotac. 

 

Nego koliko mrzim Gvardiolu smrada, ne mogu vam opišem, i on to ko da zna, ubaci Stonsa sad taman da mi sjebe Vilijamsa sa klupe i njegovih 6 poena.

A Stonsa stavim u 11 umesto njega jer sam računao da će da odigra dve utakmice. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...