Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

hvala, to je sad valjda stvarno to. sve i da Kejnara izdivlja najstrašnije, pretekao sam zokija u klasiku. u inat dušmanima:

 

:fantom:

Son i Kejn ti šalju pozdrave :fantom:

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Duvaj ga kejnara!

 

Mislim da mi je sezona manje više gotova. Opstanak bi trebalo da sam obezbedio, u top 3 u klasiku ne mogu. 10k overall mi je bio neki kao usputni cilj, ali teško posle ovog ludjenja kejna.

 

Sve u svemu, nisam baš idealno odradio ovo duplo kolo :dry:

Link to comment

Još i Davies asist, zamalo da prestignem 54 razlike u h2h, stigao do - 7, [emoji38] jebo me Costa 3x©

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Link to comment

izgubih i od bobija :mellow:

to je to, odoh u brod

Da ne verujes,sorry Malkine  :huh: Izgleda da sam sa onim iskrenim cestitkama odapeo do sada nevidjen dzinks  :fantom:

Ipak,ne ide se bez K

ejna

u svatove

Link to comment

mene je tolko temeljno blam da ne mogu da opišem. jebo fantazi, neću više ni da igram ni da pišem ovde.

vidimo se kad Hadersfild odradi prve pripremne utakmice.

Edited by malkin
Link to comment

u redu je i ovako  :fantom:

Ali koliko sam računao na tvoj poraz nemaš pojma.

 

Gabiadini, Valker, Rašford i Stones ukupno 4 poena, plus Eriksen nije igrao večeras, kako Kejna nije odmorio slepac. Od Kejhila u ponedeljak isto, ni traga.

Ne vredi, ova dva poslednja kola kad je sve rešeno samo da se nerviraš, ništa drugo. Gvardiolu, Poketina, Murinja i Kontea boli dupe što se ja borim za promociju.

Link to comment

Ali koliko sam računao na tvoj poraz nemaš pojma.

 

Gabiadini, Valker, Rašford i Stones ukupno 4 poena, plus Eriksen nije igrao večeras, kako Kejna nije odmorio slepac. Od Kejhila u ponedeljak isto, ni traga.

Ne vredi, ova dva poslednja kola kad je sve rešeno samo da se nerviraš, ništa drugo. Gvardiolu, Poketina, Murinja i Kontea boli dupe što se ja borim za promociju.

 

Bome, Poch veceras svojski ispostovao, ostavio Danca na klupi, ovi "podivljali", dobijen meč od koga sam se već bio oprostio kad je bilo jasno da Valencia neće igrati, odnosno da sledstveno Capoue  uleće sa klupe. Dakle, u betonu lud'lo, tri tima mogu do prvog mesta. 

 

E da, kako se uopšte računaju kvalifikacije za promociju?

Link to comment

Bome, Poch veceras svojski ispostovao, ostavio Danca na klupi, ovi "podivljali", dobijen meč od koga sam se već bio oprostio kad je bilo jasno da Valencia neće igrati, odnosno da sledstveno Capoue  uleće sa klupe. Dakle, u betonu lud'lo, tri tima mogu do prvog mesta. 

 

E da, kako se uopšte računaju kvalifikacije za promociju?

Kako Tola presudi  :) Predhodne dve sezone dva išla direktno, i dva čini mi se u kvalifikacije, ili tri čak. Gledali su se bodovi sa kolegama iz broda,

3. naš sa 18. njihovim i 4. sa 17. 90% sam siguran da je tako bilo

Edited by Remi
Link to comment

Ahaaa, a ja mislio samo prvi ide direktno...Onda, sorry, u iducem kolu moracu svojski da navijam za Beowla :D  posto moji svi igraju u gostima osim jednog

Edited by MancMellow
Link to comment

Kako bese tacno pravila. treci sa dna sa trecim iz broda, ili cetvrti sa cetvrtim?

Da znam da li da se nadam u cudo ili da gledam ko mi je potencijalni protivnik u barazu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...