Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Uf, teškom mukom sam izbegao baraž za ispadanje i to u ovom kolu, najviše zahvaljujući Mjurielu što je zaboravio da napravi izmene, i iskoristi makar jedan od dva džokera koja su mu ostala, inače bi me osakatio. A i ovako je bilo gusto, da je Manolo da onaj penaltik verovatno bih izgubio.

 

U poslednje kolo ulazim skroz opušteno, najniže mogu na 12. mesto, a ne mogu bolje od 9. Kapetana sam već izabrao i jedva čekam sledeću sezonu.

 

Više sreće nego pameti što se mene tiče.

Link to comment

Dakle, moram da probam da pobedim i da se poklope rezultati.

 

imam -1 bod u odnosu na cetvrtog od pozadi i -3 overall boda u odnosu na cetvrtog iz broda.

 

Nema nade. :)

Link to comment

Cestitke Timmiju na fenomenalnom kolu i pobedi. U poslednjem kolu protiv Feija. Ako pobedim druzimo se i sledece godine u Premeru, a ako izgubim sva je prilika da cu se suncati na palubi Broda. Tranzistor ce biti ukljucen sve vreme kako bi se ispratili i rezultati direktnih rivala u borbi za opstanak Mjuriela i Lezilebovica. Moram priznati da sam se iznenadio kad sam video da je Lezilebovic u zoni ispadanja. Da nam nije neko hakovao tabelu?

Link to comment

Brat Sancez doneo drugi trijumf u nizu i posle 2 meseca agonije gde sam sa drugog mesta pao na 4. od pozadi, opastanak i zvanicno obezbedjen. Mjurijel i Lezilebovic pogubise svoje meceve pa sam pobedom pobegao dovoljno i od baraza, gde bih prosao ko bos po trnju... U najgorem slucaju mogu da budem 15. u najboljem 9. Sto rece Behemoth, bez stresa u poslednje kolo, a sledece sezone pamet u glavu :)

Link to comment

Kako bese tacno pravila. treci sa dna sa trecim iz broda, ili cetvrti sa cetvrtim?

Da znam da li da se nadam u cudo ili da gledam ko mi je potencijalni protivnik u barazu.

16. iz premera vs 5. iz broda

17. iz premera vs. 4. iz broda

prva 3 iz broda idu gore direktno, poslednja 3 iz premera direktno ispadaju.

Link to comment

Isti je princip kao i za Premer, mada ako ima neaktivnih, oni ce prvi da lete, pa ce vlast da odredi ko ce da upadne. Tako ja prosle godine upao kao 6. iz Broda kad je odustao Prslin, jer sam imao vise fantazi poena od ovih iz baraza. Ako nema nektivnih i nezaintresovanih, onda vazi ovaj princip kao i za Premer... 

Link to comment

Sta, znaci prva tri direktno? Pa ja onda vec mogu da otvorim sampanjacGuinnessBoddingtons! :D 

 

Ali ok, ipak necu uci u poslednje kolo ko Mourinho vs Palaca...nikad se ne zna...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...