Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

na poluvremenu izgleda da će iz premera u baraž Topolice (kao 18., 1971 poena iz 37 gw) i San Epifanio (17, 1977)

žešći fijasko na dnu premera, triplirani kosta i azar, aoa i benč bustovi sa kingom, gabijadinijem, aničebeom... videćemo, svašta još može da se promeni, ako muslin dobije Topolice eto Mjukija u baražu...

Edited by malkin
Link to comment

Kako su me Kane, Alli, Son i, na kraju svih krajeva, Poch ispoštovali™ ove sezone... Uglavnom, to je to, malo je nedostajalo do titule PPP League 1, ali za postdebitantsku sezonu i drugo mesto sa oko 2070 poena je odličan rezultat :) Čestitke 25. maju na osvojenom 1 Betonu. 

Link to comment

Čestitke 25. maju na osvojenom 1 Betonu. 

+1

 

Pobeda, 3.mesto, plasman u brod kroz baraž.

Idem da pijem.

Edited by Remi
Link to comment

kako sam lucidno odabrao Girua za transfer u zadnjem kolu i sjebao sebi šansu da bar probam da na 4. mestu preteknem Redorana. ovako ću da izvisim na 5. za baraž zbog par poena samo "gol razlike".

Link to comment

Dugo mi je i trajao ovaj Premer. Sve u svemu fina zabava i ove godine.

 

Cestitke Sokolovicu na osvojenom Premeru i Gylfiju na pobedi u klasiku i sjajnoj sezoni.

 

Sledece godine u Brodu, a tamo se osecam kao kod kuce.

Link to comment

Čestitke gilfiju, sokoloviću, meni što sam bio bolji od malkina, ovim nemačima pojma koju su osvojili sirotinjske lige, svima koji se pridružuju nama eliti dogodine...

Edited by Ruxin
Link to comment

Ne pratim jos i instagram :D Ali ok, nije me skupo kostalo :)

 

A jbg, ni ne treba da pratis. Ali twiter i jos neki sajtovi brzo reaguju na informacije ovog tipa...koje inace obicno stignu ipak prekasno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...