Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

Suviše lako sam pobedio Pokusne kuniće, iskreno nisam očekivao, ali nekako se namestilo. Ova pobeda mi znatno povećava šanse za opstanak u Premeru.

 

Vala, neka si. Čestitke. Red je bio da prihvatim pogled u leđa Sokolovića, cele sezone se kočopere ispred.

Taman si napravio što i West Ham Totnemu sinoć.

 

EDIT: Petak deadline jebote, 1h me je delio od toga da mi WC ostane polovičan sa nepromenjenim kapitenom. Fijuuuu...

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Mislim da već mogu da čestitam Epiju pobedu. Ostao mi samo još Firmino, stvarno ne vidim kako mogu da dobijem iako imam dvocifrenu prednost trenutno.

Link to comment

Mislim da već mogu da čestitam Epiju pobedu. Ostao mi samo još Firmino, stvarno ne vidim kako mogu da dobijem iako imam dvocifrenu prednost trenutno.

 

Kakvo odvratno kolo. Kod mene velicanstvene 2 asistencije, a kod tebe cak 4. Jedina moja prednost je sto imam tri igraca sa po dve utakmice, a sto ce, ne bude li nekih menadzerskih egzibicija, biti dovoljno za pobedu.

Link to comment

Koji sam ja genija za ovu igru :facepalm: Propusten dupli transfer, Benteke ostao kapiten...

 

 

Kako ide ovo WHUTOT mozda ti se i isplati...

 

 

dobro je, mogao je ni Totnam da ne primi gol pa da Walker ima clean sheet...

 

 

Mozda je ispustio clean sheet, al je zato zabo zuti karton, ljubi ga selektor. Blah.

 

 

Ne vredi, kad nece - nece

 

 

+1

 

Cestitke Svarogu 

 

 

ja i dalje ne verujem da sam te dobio.

kakav bizar... ja imam Azpija (9) i De Brujnea (17), a ti Kinga (5) i Defoea (6)... apsolutno svi ostali po 1 ili 2 poena.

 

mislim da je ovo drugi put ove sezone da ne stignem da namestim tim i oba puta sam pobedio. neverovatno.

Link to comment

ja i dalje ne verujem da sam te dobio.

kakav bizar... ja imam Azpija (9) i De Brujnea (17), a ti Kinga (5) i Defoea (6)... apsolutno svi ostali po 1 ili 2 poena.

 

mislim da je ovo drugi put ove sezone da ne stignem da namestim tim i oba puta sam pobedio. neverovatno.

 

ma dobro, ova igra je kolko "znanje", toliko i "sreca".Pratila je i mene u ohoho slucajeva. Vozilo me je dugo to sto sam "namirisao" Kinga vrlo rano i od pocetka nisam gubio "veru" u Allija. Ali, jbg, svemu dodje kraj. Za prvaka betona odlucivace foto-finis™ :D 

Link to comment

Pedro i Costa mučka đubrad

 

Čestitam Adasevicu, iskukao si ovo kao Partizan 

 

Video sam da je vrag odneo salu i da mi se drma status u Premeru... morao sam da angazujem sve raspolozive snage, a kukanje se ovde pokazalo kao najdelotvornije :)

 

Mada kakve sam srece ove godine, ne bi me cudilo ni da Sancez napravi neki masakr Svetaca pa cu sacekati sa slavljem...

Link to comment

Mada kakve sam srece ove godine, ne bi me cudilo ni da Sancez napravi neki masakr Svetaca pa cu sacekati sa slavljem...

Tako je. Iskusno. Dzinks za svaki slucaj. Ne ostavljaj protivniku ni milimetar nade :D

Link to comment

Kakvo odvratno kolo. Kod mene velicanstvene 2 asistencije, a kod tebe cak 4. Jedina moja prednost je sto imam tri igraca sa po dve utakmice, a sto ce, ne bude li nekih menadzerskih egzibicija, biti dovoljno za pobedu.

Ja se nadam da Manolo i Žiru ne igraju uopšte, a Sančez da zabode žutu kartu :)

 

A u stvari, Sančez zabija 3 komada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...