Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Pantelija moze da se gofakjorselfuje zbog ovog bench boosta :dry:

 

 

Mada bih izgubio i bez toga, tako da nista :D

 

:-*

 

Obezbedjen opstanak u Shipu. 7 ili 8 poraza sa 1 razlike, to mu valjda dodje rekord. Nema veze, vracam se jaci dogodine!

Link to comment

Cestitam na pobedi :)

Realno me iznerviralo opasno kada sam video da imam Jakupovica na klupi, da je i tebi na klupi, ali da si ukljucio cheat. U pravu je bio levi, ovi dzokeri su nejkid govno, proklet bio ko ih izmisli. Taman sam bio uhvatio zalet ka Premeru™ :(

Link to comment

auuuu al će da me rastrgne čovek. još i klupu aktivirao. subota nije gotova a on već ima skoro 20 poena.

 

 

šta li sam ja gledao :D :isuse:

Izvinjavam se :)

Link to comment

kakav fijasko jbt :lolol:

čestitam musline

 

Surovo, priznajem. Čak i  je i Kutinjo morao biti ubiven

 

 

ladno si peti :D

Četvrti :D reci

Link to comment

Nastavio sam niz nepobedivosti 

 

 

 

U prevodu sa portugalskog - igrao sam nereseno i doveo u pitanje direktan plasman u Ship  <_<

 

 

Link to comment

Čestitam na sjajnom meču i pravičnoj podeli bodova. Lično sam prezadovoljan ishodom ako uzmemo u obzir da sam u taktičkom smislu daleko nadmašio Specijalnog:

 

- poslao Verthongena na klupu očekujući double CS od dueta DDG-Valencia

- poslao Gylfija na klupu očekujući da Labuđe Jezero neće dati gol na OT

 

Kao rezultat ovog žvakanja pejotla na klupi mi je ostalo 18 poena. Okrutna sudbina je dosolila sa nekoliko klasičnih šbb kbb momenata tipa da se Shaw nije povredio Valencia ne bi igrao pa bi ga zamenio Verthongen, da Kane nije dobio karton dobio bih utakmicu sa 2p razlike, da Luizu posle utakmice nije skinut 1 bp opet bih dobio... Na kraju sam izbegao ono najgore (poraz sa 1p razlike) zahvaljujući ranoj povredi Mancovog braniča iz Watforda koji je zbog toga uzeo samo 1p.

 

El Klasiko, jednom rečju.

Link to comment

3 kola pre kraja cak ni 9. na tabeli nije obezbedio opstanak. 7 timova je u 3 boda za izbegavanje baraza. 9 u 5 bodova.  :jerry:

 

S druge strane, u kuci Sokolovica se priprema proslava titule.

Link to comment

Suviše lako sam pobedio Pokusne kuniće, iskreno nisam očekivao, ali nekako se namestilo. Ova pobeda mi znatno povećava šanse za opstanak u Premeru.

 

U sledecem kolu protiv Epija za opstanak nadam se :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...