Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

ajmo, ko je zaboravio da veceras pocinje kolo? ja pukom srecom pogledao na fixture list dvadeset minuta pre dedlajna :D

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Koji sam ja genija za ovu igru :facepalm: Propusten dupli transfer, Benteke ostao kapiten...

 

Kako ide ovo WHUTOT mozda ti se i isplati...

Link to comment

A i ja sam srece qrate da poslednjeplasirani zabode 6 igraca sa duplim kolom bas protiv mene i triplira Aleksisa :isuse:

Link to comment

ajmo, ko je zaboravio da veceras pocinje kolo? ja pukom srecom pogledao na fixture list dvadeset minuta pre dedlajna :D

 

Što divljakuša, brate Kale?

Link to comment

priprema za bench boost sledece nedelje kad pola timova ima po dve tekme. sta da ti kazem, ispo si kolateralna steta -_-

Link to comment

Lezilebe, koji čip si potegao?

Hteo sam sanceza x3 ali na kraju nista od toga... ovo kolo sam se uopste setio da postoje ti chipovi, na appu mi to uopste nije bilo vidljivo (dok nisam skontao da krst nibe simbol mojih rezultata)

Link to comment

ajde ajde, krajnje je vreme da neko od vas trojice što vas sere rendom propusti zokija u prva tri gde mu je i mesto :fantom:

 

Propustio sam ga kroz sake u prvom delu sezone, a kao slag na tortu je mec sa njim u zadnjem kolu (nadam se da cu dotle osigurati Premer).

Link to comment

dobro je, mogao je ni Totnam da ne primi gol pa da Walker ima clean sheet...

Mozda je ispustio clean sheet, al je zato zabo zuti karton, ljubi ga selektor. Blah.

Link to comment

Hteo sam sanceza x3 ali na kraju nista od toga... ovo kolo sam se uopste setio da postoje ti chipovi, na appu mi to uopste nije bilo vidljivo (dok nisam skontao da krst nibe simbol mojih rezultata)

 

Ja ga postavim za kapitena i sinoc pogledam tim, a kapiten ostao ne Aliju... Dobice me muslin samo na kapitena ako nista drugo :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...