Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Sad gledam. Furiozni finis me ostavio u premeru. Poslednjih 6 kola 5 pobeda i remi. Sezona za zaborav inace, cak 6 neresenih, mislim da je to neki rekord koji nece skoro biti ugrozen.

 

Cestitke svima, sad cekamo da izadju nove cene igracima :)

Link to comment

Sad gledam. Furiozni finis me ostavio u premeru. Poslednjih 6 kola 5 pobeda i remi. Sezona za zaborav inace, cak 6 neresenih, mislim da je to neki rekord koji nece skoro biti ugrozen.

 

Cestitke svima, sad cekamo da izadju nove cene igracima :)

Zahvali mi se što sam te ostavio u Premeru, pamti pa vrati :fantom:

 

Prvo, gylfiju veliki :Hail: za sezonu, sokoloviću za Premer i nama brodskoj sirotinji na ulasku u viši rang.. Ne mogu da se setim ko je još ispao prošle godine ali Moća i ja se vraćamo ko Njukasl [emoji38]

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Zahvali mi se što sam te ostavio u Premeru, pamti pa vrati :fantom:

 

Prvo, gylfiju veliki :Hail: za sezonu, sokoloviću za Premer i nama brodskoj sirotinji na ulasku u viši rang.. Ne mogu da se setim ko je još ispao prošle godine ali Moća i ja se vraćamo ko Njukasl [emoji38]

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

 

i ja sam ispao prošle godine i odmah se vratio :D

Link to comment

Baraž Premer vs. Šip

 

Midsomer United (16.) 2042 - 2132 Trotters Inc. (5)

Topolice Utd (17.) 2054 - 2026 FC Ronin (4)

 

Iz Premera ispali Midsomer United, Terrible Muriel, Banjica i Misirke.

U Premer ušli The Beatles, Cuvari Tradicije, Jako do samog kraja™ i Trotters Inc.

Link to comment

dubok naklon za island :Hail:  cestitke svima koji su iz broda uspeli da izbore promociju (osim moci, naravno) i dobrodoslica novim clanovima posade. do sledece sezone ziveli!

Edited by cvrlle
Link to comment

Turbulentna sezona puna uspona i padova. Zahvaljujem se svim mojim igračima koji su dali neizmerni doprinos ovoj promociji. Čestitke svim menadžerima u brodu (sem cvrletu i Džonu) na fer i poštenoj borbi.

Link to comment

Kako su me Kane, Alli, Son i, na kraju svih krajeva, Poch ispoštovali™ ove sezone... Uglavnom, to je to, malo je nedostajalo do titule PPP League 1, ali za postdebitantsku sezonu i drugo mesto sa oko 2070 poena je odličan rezultat :) Čestitke 25. maju na osvojenom 1 Betonu. 

Hvala, cestitke i tebi na promociji. Drzao sam se tu negde dok je bio tezak raspored i onda nanizao 10 pobeda u finisu.

 

Sledeca sezona ce mi biti cetvrta uzastopna u razlicitom rangu. Premer, Brod, Beton, Brod.

Link to comment

Bravo, odlicno si igrao.

Hvala. Moram da kažem da sam zavirivao u mrtvi Segundos non-stop, za malo da te iznenadi.

Mada realno bila bi nepravda.

Link to comment

Hvala, ljudi.  :wub: 

 

Sokolovićima čestitke za h2h i neuhvatljivost.

Vitrina bogatija za PPP klasik (posvećujem Prslinu), odbranjen draft klasik, kuppp i pppogađalicu. Već vidim neki Pokusni Blekburn kroz sezonu/dve.

 

Srećna nam sunčana smorčina, pa se vidimo u avgustu. 

Link to comment

Dobra sezona na kraju, čestitke svima koji su nešto osvojili, a ostalima više sreće sledeće sezone.

 

Malo odmora, pa od 10.7. sve ispočetka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...