Jump to content
IGNORED

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast


bigvlada

Recommended Posts

@Svarog

Zaista ne znam da li mogu biti od pomoci. Ono sto znam je da je taj sesti razred veoma problematican i da mnogo dece zabaguje bas tu. Ocekuje se da prodju to matematicko sazrevanje ali nisu za sve iste okolnosti (losiji nastavnik, tezi pubertet,..). 

Sto se tice pruzanja pomoci i podrske detetu moj je savet da se smanji obim i vreme vezbanja i objasnjavanja na manje iteracije (tipa sad vezbamo 30 minuta i to je to) i onda ostaviti neki kreativniji zadatak da se mota po glavi detetu (bez klasicnog sveska, olovka, zbirka). 

 

https://www.khanacademy.org/ 

Pretrazi ovaj sajt, moze se pronaci puno novih ideja 

 

Bez nervoze, potrebno je vreme da se slegne znanje (ponekad i nekoliko meseci) 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment

Ljudi, konačno! :nobles:

 

 

Predlažem da zaključamo temu, izlišno je njeno dalje postojanje. 

 

 

 

Edited by Taihoskopija
  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

to opet neki radikal ima devojku modnu kreatorku, pa kad nije uspelo sa decom, daj da angazujemo nastavnike. pardon, inspektore. kad dodju po nastavnike, niko se nece setiti da se negde cedi budzetski novac [emoji38]ol:

i naravno, tradicionalni pokushaj povratka zene u tradicionalnu haljinu. samo cirilicu da ne zaborave usput, da se udene negde [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 7
Link to comment

pazi, to je neizvodljiv bulshit. ali klepanje para samo tako. i to je tako.

komunalnu su obukli u trenerke, bukvalno. sad da vidimo kakvu viziju ima neko ko se lozi na inspektore [emoji38]ol:

ono, ne oblache se za posao koji rade, nego za posao koji zele dry.png

jeste za da se vrate oni rukavi do lakta za knjigovodje. ja sam snazno za! hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

pazi, to je neizvodljiv bulshit. i to je tako.

komunalnu su obukli u trenerke, bukvalno. sad da vidimo kakvu viziju ima neko ko se lozi na inspektore emoji38.pngol:


sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

 

Dragoman Paunović iz Mreže inspektora Srbije kaže da bi svi inspektori trebalo da imaju uniformu, jer ne predstavljaju sebi u nadzoru, već državu.

"Retko koja inspekcija danas ima uniformu. Za pohvalu je ovo što je uradilo Ministarstvo prosvete. Još su im uniforme mnogo lepo, teget odela, bele košulje, marame kod žena... Izgledaju kao posada BOING-a. Takve uniforme bi trebalo i ostale inspekcije da imaju", rekao je Paunović za Euronews Srbija.

  • Haha 1
Link to comment

znschi i segzi je [emoji38]ol:

to je vazno. boing, inspektori, sve.


edip. devedesetih je jedna moja rodjaka radila u srednjoj ekonomskoj. i direktor krenuo valjda da joj kenja shto ne dolazi u suknji na posao, jer sluzba, jer zena, jer dostojanstvo. pristala, pod uslovom da joj on/shkola/ministarstvo kupuje najlonke redovno..naravno, nije bilo moguce. hihi.gif



sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Nene, cela vest je genijalna, uključujući naslov: 

 

PROSVETNI INSPEKTORI DOBILI UNIFORME Čim ih ugledate odmah ćete znati ko su

 
I činjenicu da tih prilika u bež mantilima, obuvenih u bež cipele, za koje ćemo odmah znati ko su, ima 166 (slovima sto šezdeset šest) na teritoriji cele Srbije.  
 
 
  • Haha 1
Link to comment

shto. mi smo doktori nauka, mozemo da budemo neozbiljni dry.png

bil ti nosio tipsku suknju na posao, kao da si inspektor za boing, lozeci pri tome nekog neukog radikala, kome je sushtina u formi? hihi.gif


edip. odlichno, ako ih je 166 onda moze da se ide na skupo, plus 6 komada, da se pokrije i radna subota, kad nekad padne.

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...