Sunday at 21:341 day Majstori dobro zaradjuju jer niko nece da bude majstor, i nema ih, posao je tezak.Danas vecina klinaca zavrsava neki fakultet / visu skolu, lakse je u kancelariji, ma sta radio.Retki su ovakvi ljudi, bas bas retki:
22 hours ago22 hr On 21. 6. 2026. at 11:56, gone fishing said:hemijski fakultet pobedio, na 120 slobodnih mesta se prijavilo 13 kandidata
21 hours ago21 hr On 21. 6. 2026. at 11:56, gone fishing said:opametila se deca ali zato je najveće interesovanje tamo gde dobijaš dobar zanat koji možeš da unovčiš radeći od kuće - stomatologija, 595 kandidata na 220 mesta, ne zavisiš od partija, kumovsko-rodbinskih veza za posao...Upravo suprotno, to je nepo raj.edit: sad kapiram šta si hteo da kažeš Edited 20 hours ago20 hr by eumeswil
18 hours ago18 hr nema to veze ni sa fakultetima toliko, deci se ne zapochinje nishta i ne donose im se odluke, ni zivotne ni druge. bojim se da imamo generaciju koja ne gine ni da ode napolje. ovaj svinjac ovde koji eskalira evo drugu godnu je zasluzan za to. nepravda i sranje na svakom koraku, produkti nashe intelektualne lenjosti, koje sad treba neko treci da ispravlja. Edited 17 hours ago17 hr by gospa buba
Create an account or sign in to comment