Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

44 minutes ago, assignment said:

Jel pakuješ katavele? 😂

Bez brige biće Jamajka na Bundes, cenim... 

 

Mislim ipak spd i cdu. Ne desava se cesto u nemackoj politici da stranka koja pobedi nema kancelara. Solc kancelar.

  • +1 1
Link to comment

da, Südschleswigscher Wählerverband, predstavjaju dansku i frizijsku manjinu. rezultati će se još menjati, glasovi poštom će doneti verovatno više SPD-u i Zelenima, ali izgleda da nema bez velike koalicije ništa.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pasha said:

 

Mislim ipak spd i cdu. Ne desava se cesto u nemackoj politici da stranka koja pobedi nema kancelara. Solc kancelar.


Sto je u trenutnoj ponudi mozda i najgore resenje, osim svih ostalih.

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

Mislim da niko ne želi opet veliku koaliciju, niti stranke a kamoli građani... 

 

To je tačno, ali FDP sigurno neće sa SPD, a Zeleni će vrlo teško sa CDU pod Laschetom. Tako da ja ne vidim drugo rešenje.

Link to comment

CDU će za ostanak na vlasti, prodali i majku i oca tj ponudiće koliko je god potrebno, jel gledaš emisiju sa svim protagonistima.... :fantom:

 

Teško će Šolc da pridobije FDP.... 

 

Ako se uzme u obzir koliko je CDU na svim izborima danas izgubio, po meni je sramota da idu na Jamajku. 

 

A prva iztrazivanja kod građana je da 60% žele semafor, puh.... 

Link to comment
2 hours ago, burekdzija said:


Mila majko pa ovo je gore od moje najgore nocne more.

 

Nemoj da bežiš u Austriju...

 

Quote

Na današnjim lokalnim izborima u Gracu, glavnom gradu austrijske pokrajine Štajerske, dogodio se politički zemljotres, pošto je Komunistička partija Austrije (KPO) izborila jasnu pobedu. Prema prvim rezultatima na osnovu dela prebrojanih glasova KPO je osvojila 29 odsto glasova, i time preuzela prvo mesto u ovom gradu.

 

:s_p:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Mislim da niko ne želi opet veliku koaliciju, niti stranke a kamoli građani... 

 

Nijedna koalicija neće biti dočekana s radošću, velika štaviše ima najviše onih koji misle da je dobra.

 

 

Quote

 

Bundestag election: evaluation of coalitions...

 

Good | not good

 

 Union + SPD: 29% | 46%
 SPD + GREEN + FDP: 23% | 46%
 Union + GREEN + FDP: 20% | 49%

 

 

Union = CDU/CSU

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...