Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

2 minutes ago, Kreuz said:

I ja ispunio svoje građansko pravo, doduše ograničeno samo na Berlin (BVV).

 

Nadam se Linke u Bundestagu i većini za Ja! na Deutsche Wohnen & Co. enteignen referendumu, očekujem sve suprotno.


A ja se nadam sve suprotno, ali cu sportski podneti ako bude ovako kao sto si ti rekao. Jedino sto cu mozda neko svajcarsko seoce podno Alpa da osacujem za eventualni beg ;)

Link to comment

Dovidjenja sa poboljsanjem pozicije radnika, kao sto sam rekao ovde su radnici danas stranci. A cdu drzi medije i podrzavaju ih velike korporacije.

Evo me na Marianplatz u Minhenu, ocekivao sam slavlje sdp ali na ard video da nisu zadovoljni.

 

Edited by pasha
Link to comment

Sa ovih 25% - 25% pregovori oko kancelara ima da potraju bogami prilicno

 

Negde sam citao (prostite ako je ovde) da je rekorder u kancelarisanju Helmut Kol sa 16 godina i 50 dana. Merkleova je na otpilike 15 godina i 200 dana (otprilike brojevi) i s obzirom da su pre 4 godine pregovori trajali tacno 173 dana, sa ovim danasnjim procentima ima da ga prestigne i udje u anale

Link to comment

Sada su izašle prve validne brojke, SPD vodi sa 1,6 % 

 

Edit -  validniji, jer nisu Prognose već analiza pobrojanih glasova... 

 

40% glasalo pismom

 

Laseta boli briga sto je izgubio, jer jer moguća Ja majka koalicija... 

Edited by assignment
Link to comment
Just now, Zlurad said:

Sa ovih 25% - 25% pregovori oko kancelara ima da potraju bogami prilicno

 

Negde sam citao (prostite ako je ovde) da je rekorder u kancelarisanju Helmut Kol sa 16 godina i 50 dana. Merkleova je na otpilike 15 godina i 200 dana (otprilike brojevi) i s obzirom da su pre 4 godine pregovori trajali tacno 173 dana, sa ovim danasnjim procentima ima da ga prestigne i udje u anale


Ovo je i meni palo na pamet, na kraju ce Mutti da kaze: i love democracy ko Palpatin.

 

Da se Laschet i Scholz lepo pohrvaju u blatu ko ce biti kancelar, velika koalicija a zeleni, fdp i komunisti opet u opoziciju ;)

 

Afd naravno u tri picke materine a ne u opoziciju. Izgubili su po ovome gore, ali ne dovoljno.

Link to comment

Meanwhile Berlin: Zeleni komotno mogu, ako hoće da naprave koaliciju sa levičarima (sa kojima se barem "slažu" oko klime) I sjebu obe velike partije (I odlična vest je da je istocni Berlin glasao za bilo kog osim za afd - -7% pad)04b757d1b2b9907830f4c48e26f9841c.jpg

Link to comment
15 minutes ago, Zlurad said:

Meanwhile Berlin: Zeleni komotno mogu, ako hoće da naprave koaliciju sa levičarima (sa kojima se barem "slažu" oko klime) I sjebu obe velike partije (I odlična vest je da je istocni Berlin glasao za bilo kog osim za afd - -7% pad)

 

...


Mila majko pa ovo je gore od moje najgore nocne more.

 

 

Edited by Krošek
slika
  • Haha 2
Link to comment
×
×
  • Create New...