Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Happy Valley je odlična. Druga sezona blago slabija oko tenzije i priče, ali još na prvo gledanje pre (dve?...) godine dobilo me zauvek.

Link to comment

E da, kad sam već pisao ovde... da dodam i ovo.

 

Pošto imamo topik "Uskoro dolazi jedan film" a ne slično i za seriju, evo ovde ću, iako serija nije krimi u klasičnom smislu, više drama. Stiže 20-tog septembra, Channel 4 produkcija - National Treasure. Robbie Coltrane igra, za sada je izvikano na sva zvona, jedva čekam da počne. Drama urađena u senci Jimmy Saville skandala i Operation Yewtree.

Link to comment

E da, kad sam već pisao ovde... da dodam i ovo.

 

Pošto imamo topik "Uskoro dolazi jedan film" a ne slično i za seriju, evo ovde ću, iako serija nije krimi u klasičnom smislu, više drama. Stiže 20-tog septembra, Channel 4 produkcija - National Treasure. Robbie Coltrane igra, za sada je izvikano na sva zvona, jedva čekam da počne. Drama urađena u senci Jimmy Saville skandala i Operation Yewtree.

Ovo sam čekao, baš me interesuje.

 

Nego, jel si video No Offence? Kako je to?

Link to comment

E, nisam još. Stoji mi prva sezona na hard disku, nikako da mi dođe na red. Malo sam skeptičan prema "police comedy-drama" žanru, tj nadam se da to nije taj žanr na američki način: sassy quick talking 100 reči u sekundi, sve da se reši u poslednjih 3 minuta i da se to smatra smešno. Mogu to Britanci verovatno dobro da izvedu, samo još nisam stigao da pogledam.

Link to comment

E da, kad sam već pisao ovde... da dodam i ovo.

 

Pošto imamo topik "Uskoro dolazi jedan film" a ne slično i za seriju, evo ovde ću, iako serija nije krimi u klasičnom smislu, više drama. Stiže 20-tog septembra, Channel 4 produkcija - National Treasure. Robbie Coltrane igra, za sada je izvikano na sva zvona, jedva čekam da počne. Drama urađena u senci Jimmy Saville skandala i Operation Yewtree.

Robbie Coltrane će da igra pedofila  :o  :o  :o , moj omiljeni inspektor Fitz, jao.

Link to comment

Robbie Coltrane će da igra pedofila  :o  :o  :o , moj omiljeni inspektor Fitz, jao.

 

Da bre, jedva čekam matorog :D

 

ne sećam se

:(

 

Jeste, ali da ne kvarimo Arkadiji

 

 

poslednja scena zakiva teskobom. Pogledaj samo poslednjih 3-4 minuta ponovo.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...