Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Ja vidim da svi ishvališe The Night Of, skinuo sve epizode i pre koji dan krenem prvu epizodu, oblizujući se. Kako epizoda ide, meni sve deluje nešto poznato, tipa "bre, ja pa ovo gledao", na kraju sam bio siguran da celu priču znam, pogledam na wikiju i imam šta da vidim - The Night Of je rađena po BBC-jevoj Criminal Justice koju sam gledao pre 4-5 godina. Cvrc <_<

Link to comment

nema nikakvog razloga da se gleda ista vise od prve epizode The Night Of osim ako volite da gledate Turturra kako hrani macku i leci ekcem na stopalima sto je sadrzaj svih ostalih epizoda.

Link to comment

Koga zanima na HRTu 2, petkom ide nova sezona Vere.

Meni je taj njihov petak na dvojci sedativ :), zaredjaju krimi serije /uglavnom dobre i UK proizvodnje/ od 8 do 1-2h, ne moras da mrdnes iz fotelje, samo do frizidera povremeno. Pocnu obicno sa Midsamerom ili Lewisom, cist comfort tv food. 

Link to comment

Meni je taj njihov petak na dvojci sedativ :), zaredjaju krimi serije /uglavnom dobre i UK proizvodnje/ od 8 do 1-2h, ne moras da mrdnes iz fotelje, samo do frizidera povremeno. Pocnu obicno sa Midsamerom ili Lewisom, cist comfort tv food.

To se o zove namenski, "krimi petak"...
Link to comment

To se o zove namenski, "krimi petak"...

Sta ti je navika :)), mi smo u familiji sa kumovima krajem 70tih/80tih imali ritual sa vecerom i krimi serijom petkom u 8h, nekada kad je bilo samo dva-tri program> Hill Street Blues, LA Law, Perry Mason, Cagney and Lacey, Hunter, Matlock, The Streets of S.F., onaj idiotski Mike Hammer sa Stacy Keach-om kad se sve ribe okrecu za njim :), Kojak, Magnum P.I., Derrick, Booker,  ... sad malo proguglala, na ta dva programa uspeli su tv studiji republika i pokrajina da pokupuju sve sto je valjalo u to vreme. 

Link to comment

A Crime Story ništa? :mad:

 

Ray Luca i Torello su posebna fajta, to nije comfort TV to je nesto vise :) Btw, pomenuti caletov kum je uz sve to bio urednik filmskog i serijskog programa TV NS pa je donosio kuci kasete sa ponudama i testirao na nama sta da kupi, cista ekskluziva. :))

Edited by hansolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...