Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Propuštaš relativno zabavnu seriju da se ubije vreme, koja ima izvesnog šarma.

 

Na drugoj strani, ukoliko ne gledaš Happy Valley ili Broadchurch onda propuštaš budalaste nokomponovane hipsterske drame, koje imaju izvesnih kvaliteta...

Link to comment

Ja nisam izdržao ni do druge epizode. Daj neki preprič, da znam šta sve propuštam :jerry:

 

Tačno ovo što je rekao Ajant, zabavna/simpatična serija za ubijanje vremena, naravno pod uslovom da se ne shvati previše ozbiljno. :)

 

 

"Is this a Shirley Temple?" - Trixie.

"Sure." - Maze, dropping a cherry into the glass of straight whiskey she's put in front of Trixie.

 

Link to comment

Tačno ovo što je rekao Ajant, zabavna/simpatična serija za ubijanje vremena, naravno pod uslovom da se ne shvati previše ozbiljno. :)

 

Kako da se ne shvati ozbiljno kad je source material jedan apsolutno genijalan strip koji su ovi idioti potpuno nepotrebno izmasakrirali? Mogli su komotno da prave svoju priču o đavolu među smrtnicima, ne bi bili ni prvi ni poslednji. Ali neee, ajde da licenciramo konkretno DC verziju Lucifera i onda da je pustimo niz vodu!

 

tumblr_m11hemHWb41rrjxrto1_500.gif

 

"Maze" :isuse: Dosta sam video, hvala.

Link to comment

Bah... i Šerlok Holms je genijalan materijal i postoji milion verzija, od kojih najveći broj u velikoj meri odstupa od materijala pa ne smeta i uvek bude mesta da neko snimi milion i prvu. :)

Link to comment

Kako da se ne shvati ozbiljno kad je source material jedan apsolutno genijalan strip koji su ovi idioti potpuno nepotrebno izmasakrirali?

 

Sumnjam da je strip kvalitetan koliko, recimo, "Rat i mir" i "Ana Karenjina", a sumnjam i da su ga izmasakrirali koliko britanci pomenuta dva romana u svim svojim ekranizacijama...

Link to comment

negde sam pisala vec, ne znam da li sam i ovde. pocela sam  da gledam seriju One of us http://www.imdb.com/title/tt5149528/, prilicno je zanimljiva, radnja desavanja skotska, nije klasicno ubistvo pa istraga, samo sto izlazi jedna epizoda  nedeljno pa je muka sacekati, a nisam karakter da se strpim dok se sezona zavrsi pa da lepo srucim sve u dan ili dva....uglavnom, preporuka

 

edit: izasla poslednja iz prve sezone, mislila sam da ima vise od 4 nastavka ali to je izgleda to

Edited by gagilija
Link to comment

Ima taj podzanr 'skotska/north/severna irska vukojebina noir' svojih bisera> Shetland, Vera, The Feild of blood, The Case Histories, The Fall ... mada polako se | razvija i "velska/south vukojebina" podzanr :)  

Link to comment

Video ja taj "One of us". Šta znam, okej je, ali ništa specijalno. Nekako mi se činilo da je ideja dobra ali jako trapavo razrađeno, gluma dosta loša, kao da otaljavaju tezgu, zanimljiv twist pred kraj koji onda umesto da bude odlično iskorišćen, nekako... mnjah. Ne da je loše, ali onako, prosek neki.

Link to comment

Video ja taj "One of us". Šta znam, okej je, ali ništa specijalno. Nekako mi se činilo da je ideja dobra ali jako trapavo razrađeno, gluma dosta loša, kao da otaljavaju tezgu, zanimljiv twist pred kraj koji onda umesto da bude odlično iskorišćen, nekako... mnjah. Ne da je loše, ali onako, prosek neki.

 

davno sam došla do zaključka da kod osrednjih engleskih serija ne treba gledati poslednju epizodu. ona po pravilu bude najgora i rasplet potpuno pokvari utisak o seriji koja je pre toga bila okej. naravno, odgledala sam i finalnu epizodu i krenula da kukam za izgubljenim vremenom.

Link to comment

davno sam došla do zaključka da kod osrednjih engleskih serija ne treba gledati poslednju epizodu. ona po pravilu bude najgora i rasplet potpuno pokvari utisak o seriji koja je pre toga bila okej. naravno, odgledala sam i finalnu epizodu i krenula da kukam za izgubljenim vremenom.

 

Je l' da ^_^

Link to comment

davno sam došla do zaključka da kod osrednjih engleskih serija ne treba gledati poslednju epizodu. ona po pravilu bude najgora i rasplet potpuno pokvari utisak o seriji koja je pre toga bila okej. naravno, odgledala sam i finalnu epizodu i krenula da kukam za izgubljenim vremenom.

 

Takvi su Englezi kad je u pitanju svršetak.  :fantom:

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...