Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

meni zao Kim ali ne razumem zasto nije trazila pomoc od Jimmija

 

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Kakva pomoć?! ona je tip koji ne bi tražio pomoć nikad, nekako je sva stisnuta + nenormalno želi da se dokaže... to je moj utisak

Link to comment

 

. . . 

 

 Unfortunately, ratings haven’t been great.

 

 

Hvala ti, o hvala,  Indi, na ovome.  :heart: 

Nego.. o kakvom rejtingu ovde pričaju, da li je nekom jasno? Na IMDb-u su na 8,7, sa tendencijom rasta, poslednja (deseta) epizoda treće sezone je trenutno sa ocenom 9,4. 

Mislim, jeste i ovde Gilligan :Hail: , ali  BCS ipak nije BB, jeboi otac.  :mad:

Link to comment

Hvala ti, o hvala,  Indi, na ovome.  :heart: 

Nego.. o kakvom rejtingu ovde pričaju, da li je nekom jasno? Na IMDb-u su na 8,7, sa tendencijom rasta, poslednja (deseta) epizoda treće sezone je trenutno sa ocenom 9,4. 

Mislim, jeste i ovde Gilligan :Hail: , ali  BCS ipak nije BB, jeboi otac.  :mad:

 

Broj gledalaca ispred TV-a u Americi

Link to comment

E baš! Oni mi pa znaju šta valja, nije nego. :(

 

 

 

Jbg, TV rejtinzi su bog i batina tamo, može biti serija najbolja na svetu ako nema dovoljan rejting može da se pozdravi... važi i obrnuto.

Link to comment

Jbg, TV rejtinzi su bog i batina tamo, može biti serija najbolja na svetu ako nema dovoljan rejting može da se pozdravi... važi i obrnuto.

 

Ma jasno, moja reakcija je "Grk u zatvoru".

Uostalom, kad je najavljen spin off, mislila sam da će biti jedna sezona, tek da se ožalošćeni pratioci BB-a ne poubijaju svi do poslednjeg.

Kad tamo... Saznala sam Majkovu priču u vezi sina i unuke, a i kako je počeo da radi za Gasa, pa sam saznala kako je odvratni Salamanka dospeo u ono stanje (valjda nakon srčke/moždanog udara, šta ga je, već, ono strefilo na parkingu), pa i nešto više o Gudmanu, uključujući kako je od Džimija postao Sol (ako se neko seća, u jednoj sceni, u BB-u, da li na Hajzenbergovo pitanje je li oženjen, Sol odgovara da je bio oženjen dva puta. Pa sam htela da saznam i da li je Kim jedna od tih žena, ali... Eh! :( )

Meni je i veterinar lik za spin off, al’ ko će stići da napravi tol’ke spinove.

Tako da, da zaključim, :) , hvala vam pppovci, još jednom,  što ste bodrili i hvalili Sola. Ako vam ikad zatreba slična usluga, računajte na mene 100%.

Link to comment

Čekajte, dobri Jimmy se odrekao milion dolara da pomiri babe i da jedna od njih ne bude usamljena?

 

Neverica.

:D

 

Da. Ja to vidim kao poslednje trzaje savesti pre nego sto zavrti rulet za sve pare i pocne da posluje kao Saul Goodman - nadajmo se u sledecoj sezoni.

Link to comment

Ja mislim da njemu sigurno sledi procenat kad HHM pristane na nagodbu sa Sandpiper.  Džimi je bio na dobrom putu da ubedi bakice da odmah pristanu na nagodbu uprkos ubeđivanjima advokata iz HHM da sačekaju još bolju ponudu Sandpiper-a.

 

Džimi je pomirio bakice po ceni da ih izgubi kao klijente za neka nova angažovanja i po ceni odlaganja isplate njegovog dela iz spora sa Sandpiper-om. To milionče koje je očekivao za koji dan/nedelju se odlaže na neodređeno.

Link to comment

Dakle ceo build-up od trenutka kada je izgubio licencu, trčanje sa studentima unaokolo i cimanje različitih vlasnika radnji za snimanje reklama, padanje na leđa, briga oko Kim i kancelarije - sve to kao razlog zašto uopšte dve epizode trči sa babama po šoping molu i radi sa njima sedeću jogu bacamo kravi u pasulj u poslednjih 5 minuta sezone jer mu je proradila savest? :isuse: Plus sve to na način da ga te iste babe zamrze? Kakav cliffhanger.  :ziga:

Link to comment

To jeste problematično... imam utisak da priču smišljaju u hodu i stvarno je ovo njegovo lišavanje (ili barem odlaganje) milionskog dobitka teško razumeti (osim ako nije neko "podsvesno" samokažnjavanje zbog onog što je uradio Chucku).  

 

Saulu Goodmanu se nešto takvo nikad ne bi omaklo. ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...