Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

ot kad su potpisali trecu sezonu kao da scenaristi otaljavaju epizode

 

 

 

edip

ili sam nesto pomesao? dok sam citao ovde komentare o potpisivanju druge sezone odgledavao sam 2-3 epizodu..

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

sad odgledao 6. ipak je bolje od prethodnih nekoliko epizoda zajedno skoro.

 

Lovely Gisele ???? Majk madafaka ???? Odlicno sto nije bilo ljigavog McGila a i brat usporio ????

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ko je Majku pritisnuo sirenu?

 

načo nije glup pa je skontao da ih je majk pratio zato je sve vreme zaklanjao matorog i verovatno je neki od njegovih kerova pratio majka i ostavio mu poruku mmw :fantom:

Link to comment

načo nije glup pa je skontao da ih je majk pratio zato je sve vreme zaklanjao matorog i verovatno je neki od njegovih kerova pratio majka i ostavio mu poruku mmw :fantom:

 

Taj što je pritisnuo sirenu verovatno tek treba da se pojavi u sledećoj sezoni, Načo je epizodan lik.

Link to comment

Dobra sezona. Polako se odmotava ceo proces mada me vec malko nervira Chuck sa tim elektro fobijama.

 

slučajno poslato sa TT

Edited by vookela
Link to comment

Ko je Majku pritisnuo sirenu?

 

Neki Gasov covek, isto kao sto je u BB Majk cimnuo Volta da ne ubije Gasa a Gas cimnuo Bracu Burazere da ne ubiju Volta i posle sto je Gas polovicno javio Henku da Braca Burazeri dolazu da gi ubiju... Neko bi rekao da je BCS kopija BB ali to nije istina ne mogu se povezati paralele izmedju Voltove i Solove price i ne postoje nikakve veze niti lenjost scenarista niti koriste popularnost jedne serije da bi...........

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgledao i ja konacno zadnje dve epizode. Sta znam, prilicno je razocarenje a ono na kraju je verovatno najjadniji i najocigledniji cliffhanger ikada.

Sve sam vise u fazonu da treba Majk i Sal da se zamene po vaznosti pa da Majk ima seriju a Dzimi da se tu i tamo pojavljuje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...