Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

Bome šesta izgleda napakovana, ima trejler.

Отпремалац није учинио овај видео доступним у вашој земљи. :(

Link to comment

Koliko sam ja mogao da izmerim, ne računajući pauze u dijalogu između Isusa i Pavla, a prema Pavlovom svedočenju u njegovim poslanicama, razgovor je trajao otprilike jedan minut, možda nekoliko sekundi manje. Pa ipak se svet promenio zbog tog jednominutnog razgovora. Bio je to najpresudniji minut u istoriji čovečanstva. Taj minut je obeležio sudbinu nebrojenih miliona ljudi koji će se tek roditi. Nijedan događaj još od rođenja samog Isusa Hrista nije uticao na živote svih ljudi na ovoj zemlji tako snažno kao zapovesti koje su date i primljene u tom jednom minutu (...)

 

Dzoni Kes

Link to comment

krenulo sa otaljavanjem epizode, a onda na kraju: jao, pa ko nam se to stvorio!   :thumbup:

 

nešto sitno sa Čakom....

 

baš je morao kroz centar grada da šipči ispod neonskih reklama da bi došao do govornice,
valjda na periferiji Albukerkija blizu gajbe na raskrsnicama ima telefonskih govornica, ne samo u centru
mislim, mi gledaoci znamo da mu smeta intezivni elektromagnetizam, struja i slično, nije bilo neophodno onako teatralno

 

Link to comment

krenulo sa otaljavanjem epizode, a onda na kraju: jao, pa ko nam se to stvorio!   :thumbup:

 

nešto sitno sa Čakom....

 

baš je morao kroz centar grada da šipči ispod neonskih reklama da bi došao do govornice,

valjda na periferiji Albukerkija blizu gajbe na raskrsnicama ima telefonskih govornica, ne samo u centru

mislim, mi gledaoci znamo da mu smeta intezivni elektromagnetizam, struja i slično, nije bilo neophodno onako teatralno

 

 

 ja mislim da je on to namerno, da se testira kol'ko moze da izdrzi...

 

i on je ukapirao da problem nije fizioloski nego psihicki, pa da vidi koliko mu nije dobro :D

Edited by Čutura
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...