Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

On 1.2.2022. at 22:04, El Guapo said:

Imam neku štednju kod ovih, da li je razročiti i izvući pare na vreme?

 

Ima li neka banka koja je koliko toliko sigurna za štednju kod nas, Raif?

shaaaaredView.jpg

Ozbiljna glupost je ovo sto pise. 

  • +1 1
Link to comment
Ja i dalje koristim staru Intezinu aplikaciju, ne pada mi na pamet da prelazim na novu sve dok je tako kljakava.

Isto.

Radi mToken, te mogu da placam online - mwni dovoljno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment

Intezi baguje sve...
Pre neki dan žena plaća na kasi u maksiju, kad iskoči na kasi:
Neuspela transakcija-pozovi obezbeđenje!
Dođe kući, baguje onlajn sa kompa.
Posle par sati radi sve plaćanje u prodavnici, ali bankomat jok...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Haha, debili iz Intese mi jednokratno ukinuli Magnifica status bez obrazloženja  "nakon što su obavili reviziju statusa mog računa", ali kao nadaju se da to neće uticati na našu plodotvornu saradnju. Jedino što su propustili da vide koliki mi je ukupni promet preko njihove jebene banke. Idem sada u banku da popričamo malo, jer mi se ne javljaju na telefon. 

 

EDIT: Možda je stvarno vreme da ih promenim, mada bih trebao da se drkam oko toga.

Edited by Ayatollah
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mislim, ta prodaja se priprema jos od oktobra, bilo je izvesno i samo pitanje trenutka kada ce doci do preuzimanja. Samo sto su sad sigurno ubrzali proces na samo njima poznate nacine. Ovde u Beogradu mi se cini da banke rade normalno, prodjoh pored danas, jedino ne znam da li su likvidni ako narod panicno pocne da podize novce.

Link to comment
On 11.2.2022. at 9:51, Ayatollah said:

Haha, debili iz Intese mi jednokratno ukinuli Magnifica status bez obrazloženja  "nakon što su obavili reviziju statusa mog računa", ali kao nadaju se da to neće uticati na našu plodotvornu saradnju. Jedino što su propustili da vide koliki mi je ukupni promet preko njihove jebene banke. Idem sada u banku da popričamo malo, jer mi se ne javljaju na telefon. 

 

EDIT: Možda je stvarno vreme da ih promenim, mada bih trebao da se drkam oko toga.

Ja sam baš pre neki dan gledao i kriterijumi za Magnifica status su ili preko 1500 evra primanja u proseku poslednja 3 meseca ili preko 30 000 evra na svim računima u isto prosečno u periodu od 3 meseca.

Piše i da povremeno proveravaju status što ima smisla jer u nekom trenutku možeš da imaš ove uslove ispunjene a možda posle nekog vremena nemaš.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...