Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Moje saučešće. Izvini ali nemaju koga i šta da pitaju, imaju procedure za rad sa računima preminulih lica. Ako se štednja prekida pre isteka oročenja, a prekida se, isplaćuje se kamata po viđenju, nebitno da li je dan, mesec ili 364 dana do isteka oročenja.

Link to comment

Koji je k ovoj Intesi, imam osećaj da se raspadaju?

Ništa ne radi kako treba, od usluga u ekspozituri, preko aplikacije do sms obaveštenja.

Stiže sms o uplati u pola 3 noću, fazon 3.5 dana nakon uplate. :isuse:

Link to comment

I meni su kasnili sa informacijom o trajnom nalogu :D Doduse jedan dan samo. A vec duze vreme ne dobijam sms da je prosla uplata, recimo plata iako nisam nista menjao u podesavanjima. Doduse i dalje koristim staru aplikaciju, pa mozda to ima veze.

Link to comment

Ja bio danas u Intezi, imam gomilu nekih starih računa koje bih da pozatvaram, i da mi ostane samo 1 tekući. 

 

Kaže žena na šalteru, jaooo, ne radi nam opcija zatvaranja računa već danima. Dođite neki drugi dan, ali prvo proverite na ulazu da li je proradilo, da ne čekam red bezveze.  :fur:

 

A fora je što su mi ove pare od države uplaćivali na te stare račune koje ne koristim, pa onda lepo naplate i 200 RSD mesečnog održavanja. Lopovi kakvih nema, nadam se da će propasti uskoro.

Link to comment

Hoću da se žalim na rad Poštanske štedionice.

 

Ukratko, radi se o ostavini, i štednju su nam vrlo brzo razročili i isplatili iako to nismo tražili, time nas ošteteli za kamatu, dok nam za neke uplate na tekući račun traže nekakve potvrde, nije im dovoljan ugovor sa uplatiocem.

 

Hteo bih i NBS da stavim u CC, pa ako neko zna koja bi email adresa bila prigodna.

Link to comment

Imam obe. Tacno je da stara prestaje od Nove godine. 

Ovo mToken, koje postoji na staroj, ne vidim pod tim imenom na novoj. Nista ja to ne koristim, dignem kes kad legne i to je to. 

Ako nesto mogu da proverim da li ima, blize malo objasni :D

 

Edited by radnik
  • +1 1
Link to comment

Ima pre nego što se uloguješ nešto što se zove #withkey to bi trebalo da zameni mtoke . Ima i #withcash to je da podižeš na bankomatu bez kartice.

 

Inače nova aplikacija je znatno bolja, preglednija i sa više mogućnosti. Jedino nekima još ponekad baguje. Meni za sad šljaka dobro

edit. Inače mogu da se koriste obe aplikacije paralelno. I uprkos tome što u ekspoziturama tvrde da ne može, moguće je preći na novu aplikaciju online.

https://online.bancaintesa.rs/self-service/#/digical-migration

Edited by yabadaba
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je stara prestala da radi pre mesec i po dana i morao sam da pređem na novu, pri tome nije bilo teoretske šanse da je sam aktiviram jer nije bilo moguće generisati kod za aktivaciju. 

 

Nova mi je užasna, prokleti responsive dizajn koji ne valja ni za jedan uređaj da bi bio donekle vidljiv na svima. Potpuno mi je nepregledna. 

 

Novi ebanking ni ne koristim jer mi ne pada na mozak da moram da imam pri sebi mobilni da dozvolim pristup samo da bih upalio ebanking da vidim stanje na računu.

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, yabadaba said:

Ima pre nego što se uloguješ nešto što se zove #withkey to bi trebalo da zameni mtoke . Ima i #withcash to je da podižeš na bankomatu bez kartice.

 

Inače nova aplikacija je znatno bolja, preglednija i sa više mogućnosti. Jedino nekima još ponekad baguje. Meni za sad šljaka dobro

edit. Inače mogu da se koriste obe aplikacije paralelno. I uprkos tome što u ekspoziturama tvrde da ne može, moguće je preći na novu aplikaciju online.

https://online.bancaintesa.rs/self-service/#/digical-migration

 

Hvala, probacu - meni ionako treba samo za autorizaciju online placanja racuna/prebacivanja kinte majci ili ocu.

 

Link to comment

A imam i jedno pitanje vezano za Postansku Stedionicu (ako neko tamo radi, ili zna nekog):

 

da li je moguce dobiti IBAN broj za dinarski racun tamo? Potrebno mi je radi slanja dinara (iz inostranstva) na dinarski racun.

 

U Intezi su mi dali bez problema i to radi sasvim ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...