Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Dobio obaveštenje od banke da nemam ispravno popunjen i potpisan upitnik za klijenta-fizicko lice, pa ako ne dodjem uskoro u filijalu da resim to, blokirace mi sve racune. A bio sam skoro tamo i resavao nesto drugo, nisu se setili da mi tad pomenu… :isuse:

Nadam se samo da ne stižu ti pozivi masovno i da redovi nisu kilometarski.

Edited by mraki
Link to comment
Dobio obaveštenje od banke da nemam ispravno popunjen i potpisan upitnik za klijenta-fizicko lice, pa ako ne dodjem uskoro u filijalu da resim to, blokirace mi sve racune. A bio sam skoro tamo i resavao nesto drugo, nisu se setili da mi tad pomenu… isuse.gif
Nadam se samo da ne stižu ti pozivi masovno i da redovi nisu kilometarski.
nisu te lepo zamolili, zato shto drzish kod njih kestenje i kikiriki, kojim oni rukuju kako im volja i josh ti uzimaju kestenje i kikiriki za to, jer ti chine uslugu? nego prete? unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

nisu te lepo zamolili, zato shto drzish kod njih kestenje i kikiriki, kojim oni rukuju kako im volja i josh ti uzimaju kestenje i kikiriki za to, jer ti chine uslugu? nego prete? unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

Best of both worlds :lolol:

 

Najljubaznije me mole, inače će biti prinudjeni da mi od novembra ugase sve kartice, a od decembra i sve proizvode/usluge koje koristim.

Kredite naravno ako imam mogu (moram) da isplaćujem i dalje, za pare na računima ne kažu šta bi se desilo.

Edited by mraki
Link to comment
Quote

Slovenačka NLB banka i Banka Poštanska štedionica objavile su juče da su napravile kupoprodajni ugovor o prodaji Komercijalne banke iz Banja Luke koji će biti realizovan najkasnije do kraja marta sledeće godine, kada se dobiju neophodne saglasnosti regulatornih tela.

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/otkup-komercijalne-banke-u-banjaluci-radi-sirenja-drzavnog-uticaja-srbije/

 

Da li će nekad sva ova govna završiti na mestu na kom je predviđeno da bude ološ ...

Link to comment

OTP ravno 40 dana im je trebalo da mi posalju novu karticu (prvu, odnosno prethodnu, su sami izgubili) 

Sada kartica radi kad hoce i kako hoce (na smenu moram da je provlacim, uvlacim, prislanjam, ukucavam pin , a nekad i nista od toga ne vredi)

Kod svakog koriscenja mi dodje da menjam banku

Link to comment
On 23.10.2021. at 15:02, mraki said:

Dobio obaveštenje od banke da nemam ispravno popunjen i potpisan upitnik za klijenta-fizicko lice, pa ako ne dodjem uskoro u filijalu da resim to, blokirace mi sve racune. A bio sam skoro tamo i resavao nesto drugo, nisu se setili da mi tad pomenu… :isuse:

Nadam se samo da ne stižu ti pozivi masovno i da redovi nisu kilometarski.

Jel OTP?

I to mi se desilo. Neki njihov zaposlenik je upisao npr dva puta ime firme u kojoj radim, ili upisao u pogresnu tabelu, tako nesto i dok su shvatili o cemu se radi poludeh, ubedjivali su me da sam sigurno dobila neku zabranu racuna zbog nekog duga za koji ne znam (izvrsitelji etc)

Link to comment

  

4 hours ago, El Guapo said:

Stigla mi poruka o prilivu na TR (nije od AV), TR praktično nikad nisam ni imao u Sber banci, već u Volks, dok je SB nije preuzela.

 

 

Mozda je ovo u pitanju...

 

Bilo je na Intesinom FB info da pojedini korisnici dobijaju takve informacije o deviznim uplatala i da je to fishing.

 

 

 

https://www.facebook.com/bancaintesa.rs/photos/a.231776986919624/4293262724104343

 

248758977_4293262727437676_3310055106871

 

 

 

 

 

VAŽNO OBAVEŠTENJE
Obavešteni smo da je nekoliko naših klijenata dobilo imejl poruku sa malicioznim linkom u prilogu, a koju je navodno poslala Banca Intesa.
Imejlovi ove vrste su do sada u „subject“ polju imali: Obaveštenje o deviznom prilivu: EUR 9050.00

Navedeni imejl sadrži maliciozan prilog „Obavestenje o deviznom prilivu 0065109372021.xlsm“.
Molimo vas da u cilju bezbednosti vaših računara i podataka, ne otvarate prilog, niti da postupate prema instrukcijama iz imejl poruke, a imejl odmah obrišete.

Banka je preduzela sve aktivnosti u cilju sprečavanja slanja ovih malicioznih imejlova ka našim klijentima.
Napominjemo da Banca Intesa ovaj tip obaveštenja klijentima šalje sa digitalnim potpisom, čime omogućava verifikaciju identiteta pošiljaoca i pre otvaranja imejla.

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

OTP je pakao. U petak sam vikao na neku sluzbenicu kojoj su rekli da moram da notarizujem ugovor koji je overio solemnizovao sud jer u Majdanpeku nema notara. 
 

Izvinuo sam se zeni jer nije ona kriva ali sam bas bio pobesneo. Posle su me zvali i rekli da je sve ok. 
 

Pri tome se sve dešava u Boru u kome su tu transakciju videli prvi put - firma placa fizičkim licima nekretnine u evrima, a kol centar preko koga smo zakazali im nije nista rekao, pa nisu umeli ni da popune formular. 
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...