Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

On 6.10.2021. at 16:54, jorma shparga said:

U Intesi zavisi od paketa koji imas...na kraju ti kroz skuplje odrzavanje dodje verovatno na isto ali bar se ne osecas kao debil svaki put kad te klepe za nesto sto bi realno trebalo da bude dz

ja sam u intesi. gde tačno vidiš tu proviziju? sad gledam sve ove naloge za prenos, pošto ih štampam za gazdaricu uz račune, na svakom piše provizija 0,0 dinara. mislim da imam hit paket, 350 dinara mesečno održavanje.

sećam se pre desetak godina kada su uveli online plaćanje uz pomoć onog mini diska, bilo je nešto do 5 računa bez provizije. ja uglavnom u to vreme nisam ni imala više od 5 računa mesečno pa nisam nikad ni videla kolika je provizija. kasnije mi se čini da su me obavestili da su uveli online plaćanje bez provizije na neograničen broj plaćanja, ali to nešto ko kroz maglu pamtim.

jel vam se to pokaže negde posle u mesečnom izvodu?

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

nemam mobilnu aplikaciju

Kod trajnog naloga ili naloga za placanje uz Hit+ racun (475 dinara odrzavanje) naplacuju 15 dinara po transakciji. Za obican Hit racun naplacuju 20 ili 25 nisam siguran, i uzimaju ti 1.2e mesecno ako imas devizni racun. Sa Hit+ racunom nemas taj trosak za devizni racun.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Jel može nešto više o tome?

@čekmeže

Ne znam mnogo, bio je prošle nedelje štrajk sat vremena ljudi koji su u sindikatu, hoće da izvuku što više mogu od Vrancuza pre kraja.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Ne znam mnogo, bio je prošle nedelje štrajk sat vremena ljudi koji su u sindikatu, hoće da izvuku što više mogu od Vrancuza pre kraja.

Ako je potpisan SPA u kojem je CA rekao da neće povećavati prava radnika u periodu između potpisivanja i zatvaranja transakcije (a što je 99% verovatno), mogu i da se zapale ispred banke, neće ništa dobiti.

Link to comment
50 minutes ago, Ayatollah said:

Ako je potpisan SPA u kojem je CA rekao da neće povećavati prava radnika u periodu između potpisivanja i zatvaranja transakcije (a što je 99% verovatno), mogu i da se zapale ispred banke, neće ništa dobiti.

Traže veće otpremnine...

 

Drugar koji je u sindikatu je, nažalost, prelažao 3 poslenje nedelje, zbog COVID-a, pa nemam jači info, ali cela poenta je u visini otprmnine, koliko znam, za sad...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...