Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

gledao sam neke dokumentarce međunarodnog vajsa i svi do jednog su sjebani :D

uglavnom su dobri i kratki 15-35 min

 

ovaj sa krađom mlada u kirgistanu - youtube.com/watch?v=DKAusMNTNnk

o životu u kanalizacijama bogote - youtube.com/watch?v=X4koXeZvAfg

dosta tanka priča o najvećoj fabrici lsda iz vizure striptizete koja je tamo visila - youtube.com/watch?v=r7qliVpGEk0

Link to comment

http://www.vice.com/rs/read/on-je-proao-obuku-sad-moe-da-bude-stranaki-bot

 

Čemu služe poeni?

Ljudi su se u početku takmičili samo takmičenja radi, a onda su administratori shvatili da treba da uvedu i neke nagrade. Ljudi su mi rekli da najaktivniji u određenom vremenskom periodu (nedelja ili mesec) dobija nagradnu kafu sa, na primer, Nebojšom Stefanovićem ili čak Aleksandrom Vučićem. 

 

 

Nadala sam se da će Vice biti nešto kao kvalitetnija Buka, sa manje dnevnopolitičkih dešavanja.

Link to comment

pa to nije dnevnopoliticki dogadjaj, tema je odlicna ali tekst je potpuno promaseno sasjecen kad se citalac ponada zapletu ili svjedocanstvu, a uvod je spram toga suvise dug.

Link to comment

Moj komentar nema veze sa postavljenim tekstom.

Samo sam htela izraziti svoja očekivanja od portala, mada koga briga za moja očekivanja.

A tekst je jedan od lošijih, možda je lošiji samo onaj gde tip kuka kako ne zna da razgovara sa devojkama.

Link to comment

gledao sam neke dokumentarce međunarodnog vajsa i svi do jednog su sjebani :D

uglavnom su dobri i kratki 15-35 min

 

ovaj sa krađom mlada u kirgistanu - youtube.com/watch?v=DKAusMNTNnk

o životu u kanalizacijama bogote - youtube.com/watch?v=X4koXeZvAfg

dosta tanka priča o najvećoj fabrici lsda iz vizure striptizete koja je tamo visila - youtube.com/watch?v=r7qliVpGEk0

 

Ne samo to, nego su često dosta tanki što se tiče pravih dokumentarnih standarda, ali su sjajni jer dotiču takve teme. Na mene je i dalje najviše ostavio utisak onaj putopis Severne Koreje, gledaj ako nisi.

 

Je li istina ova inf. koja je procurila na društvenim mrežama o tome ko je zapravo vlasnik licence Vajsa za Srbiju?

 

 

 

Vesara 

:ph34r:

 

 

 

Nije istinita*, ali 1 Vesić Goran je toliko povezan sa svima uzduž i popreko da ne znam gde nema umešane prste, a da ima iole para.

 

pa to nije dnevnopoliticki dogadjaj, tema je odlicna ali tekst je potpuno promaseno sasjecen kad se citalac ponada zapletu ili svjedocanstvu, a uvod je spram toga suvise dug.

 

Sve se slažem. :o  Odlična tema, bezveno odrađena.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nego jel se to meni čini ili ispade srpsko tržište premalo za tarzaniju, njuz, vukajliju i viče. reklo bi se da je Tarzanija krenula u ofanzivu po kobkurenciji. jes jadno i jalovo ali se koprcaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...