Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Jbt, urednik kulture objavljuje tekstove na nivou ucenika sestog razreda osnovne skole...

 

pa ciljna grupa su im srbi od 18 do 35 šta si očekivao neke extra textove na nivou mene možda  :fantom:

Link to comment

I to sto kazes... Ne znam koji sam q i cito te gluposti. Njih (vice generalno) treba pratiti iskljucivo preko youtube kanala, tu moze da se nabode dosta zanimljivih stvari, dok su im tekstovi uglavnom dupe.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Jbt, urednik kulture objavljuje tekstove na nivou ucenika sestog razreda osnovne skole. Nesto kao on ne gotivi rodjendane a nas kao zabole za to.

 

Nije on los decko, al mu MTV mnogo bolje stoji...

Taman čekam neki tekst na temu "Zašto je Lorde bolja od One Direction"

Link to comment

Ne uspevam da nađem dokumentarac koji je danas prikazivan na TV Prva a pod logom VICE-a.. :(

 

Moraš da uradiš nešto najneočekivanije na svetu, nešto što nikad ne bi pogodio i što je potpuno neintuitivno: odeš na Youtube i u search ukucaš: vice islamic state

Edited by Lrd
Link to comment

Taman čekam neki tekst na temu "Zašto je Lorde bolja od One Direction"

 

Cekaj bre, Lorde stvarno postoji :lol:, ja sam mislio da je to South Park zajebancija !

Link to comment

Jbt, urednik kulture objavljuje tekstove na nivou ucenika sestog razreda osnovne skole. Nesto kao on ne gotivi rodjendane a nas kao zabole za to.

 

Nije on los decko, al mu MTV mnogo bolje stoji...

 

ili kad napravi tekst sa listom novogodišnjih rezolucija koje ćemo da prekršimo, a u stvari ju je samo ukrao i malo preradio za domaće tržište.

Link to comment

ili kad napravi tekst sa listom novogodišnjih rezolucija koje ćemo da prekršimo, a u stvari ju je samo ukrao i malo preradio za domaće tržište.

 

pre tog clanka sam vec odustao od citanja i vratio se na pracenje preko youtube; srecom...

Link to comment

pre tog clanka sam vec odustao od citanja i vratio se na pracenje preko youtube; srecom...

 

pa pazi, ako on kao "urednik" već otaljava posle dva meseca, nuff said

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...