Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Mrzi me da čitam, ali ako je opleo po Tolkinu zbog pastoralnog konzervatizma, onda samo kanališe Murkoka koji je na tu temu već odavno rekao sve što se ima reći. A sad vidim da se i sam poziva na Epic Pooh (1978)... jebiga, moraću da pročitam ali strepnja mi je veća od nade da se ima šta pametno dodati.

 

Sve je to alegorija a ne jeftina mitologija, a u suštini je šovinizam. Nema feminizma ni u naznakama i nema wi-fi signala.

 

Taj neki rad.

 

 

edit: Kišjuhas je onaj lik u Danasu koji je imao po neku dobru kolumnu, ali je većina tih kolumni bila potpuno neshvatanje Pen&Tellera i nemogućnost da se prenese to na srpske uslove, što je bilo smešno.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Izvini što pogodih tanane emocije, naišla sam na tekst, pre par dana ovde se, na nekom topiku, pričalo ili šalilo

i mislila sam da je zgodno da podelim.

Mada, moglo bi i na Iz foruma u medije, ali nekako mi je Vice bio najpogodniji topik.

Link to comment

... ponajviše jebe to što izgleda nije pročitao ono na šta se okomio, što je jedan veliki no-no.

 

 

Oduzmimo jeftinu mitologiju inspirisanu burazerima Grim i primetimo da Tolkinov univerzum polazi od šovinistički stroge određenosti nečijeg karaktera iponašanja – rasom.

 

lolz, pa svet su spasili jebeni Hobiti upravo jer su iskočili iz obrazaca ponašanja i razmišljanja svojstvenih njihovoj rasi.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Izvini što pogodih tanane emocije, naišla sam na tekst, pre par dana ovde se, na nekom topiku, pričalo ili šalilo

i mislila sam da je zgodno da podelim.

Mada, moglo bi i na Iz foruma u medije, ali nekako mi je Vice bio najpogodniji topik.

 

Šta se izvinjavaš? Es normalna? :D

 

... ponajviše jebe to što izgleda nije pročitao ono na šta se okomio, što je jedan veliki no-no.

 

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

sta je RL aluzija?

 

Aj nemoj se praviš naivan, otkrili su kakav je nick sa foruma čoveka koji je ovo pisao.

 

I prošao me nerd rage, jer ovde u stvari nema šta da se rejdžuje - autor nije čitao i nema šta da se polemiše.

 

edit: I bravo za sve ove edite. Stvarno sledeći put na ovom topiku kad vidim da se autori tekstova povezuju sa forumom ima da reportujem.

 

Jebi ga, ne volim da mi se forum meša sa RL-om, a pravila su u ovom slučaju na mojoj strani, pa vi vidite.

Edited by Lrd
Link to comment

ma ti si u dubokoj zoni paranoje, ako je slika koju ste obrisali RL aluzija onda neka ide ovaj forum u kurac.

mislim, cemu?

Obrisao sam sliku jer je postala bespredmetna kada sam obrisao rl aluzije....

Link to comment

ma sad si ih provalio....

sad ce da ispadne da imam nesto protiv njih A jedno 3-4 prijatelja pišu tamo i to je računajući forumase. generalno ima dobrih tekstova ali se prilično jasno vidi razlika izmedju takvih tekstova i mamaca za kliktanje i jednostavno bezveznih gluposti kao što je npr tekst o muškoj prostituciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...