Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Pa rasplinuo se topić od kako je nabačeno da se zna ko je koji furunaš na Viceu, ali ne sme/neće da se kaže. Jebali ih pseudonimi, sad svi gledamo u screensaver i pokušavamo da izdedukujemo... <_<

Link to comment

Čuj, National Geographic se proda u otprilike istom broju kao i Glasnik pčelara Pčinjskog okruga pa i dalje izlazi. Ponekad je za izdavača bitniji portfolio nego koliko je koji magazin zaradio. A MH nije toliko loš, proda se preko 5K komada sigurno.

NG се одувек продавао боље од MH. Јесте и њега погодила криза и много је пао, али је код њега увек био проблем зарађивања мањак огласа, а не тиража.

Link to comment

+1

vice je novi burundi

 

sto je beogradu dedinje to je vice burundiju :lolol:   jedino sto uopste ne shvatam ko je tu ko, nisam ukacio ni promenu nikova ovde tako da je sve to previse za mene :lolol:

Link to comment

Ono, er mogu da zamolim da se prestane sa time ko je koji forumaš na Vajsu, jer stvarno ne želim da me zanima i ne želim da se forum preliva u RL, ali sam preterano radoznao.

 

Hvala onome ko hoće da usliši molbu.

Link to comment

Ono, er mogu da zamolim da se prestane sa time ko je koji forumaš na Vajsu, jer stvarno ne želim da me zanima i ne želim da se forum preliva u RL, ali sam preterano radoznao.

 

+1

 

Pride mislim da je i pitanje bezbednosti na forumu. 

Link to comment

pa vajs je meni jedino zanimljiv kada sam zaludan u pokusajima da shvatim ko je tamo ko ali me to brzo prodje i sta da kazem, nisam ja ciljna grupa citalaca i nije ni cudno sto mi sve tamo jedno hipstersko preseravanje i palamudjenje, dakle, strasno je omatoriti i ne biti vise ni u srcu mlad :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...