Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

u intezi na internet karticu čekala duže od mesec dana. nije to moja banka, ali su tada samo oni imali internet kartice. 

mrzim intezu. tamo se stalno čeka, a vreme se vuče sporije nego igde na svetu.

 

sad bi trebalo malo da obnovim zalihe evara na kartici, ali me mrzi da kročim u intezu. dobro je to, manje ću potrošiti. moram im sročiti komentar za knjigu utiska i zahvaliti se što svojom sporoćom, u svakom pogledu, štede moje pare.

 

poručila sam neku jaknu jeftinjaru (za prvi put) na aliju 31. 10. krenula je na put 5. 11. da li je to ok prolazno vreme?

Link to comment

poručila sam neku jaknu jeftinjaru (za prvi put) na aliju 31. 10. krenula je na put 5. 11. da li je to ok prolazno vreme?

 

ovo je ok, kod jakne koju sam ja narucivala pisalo je da je rok 7 dana da posiljka krene na put.

Link to comment

@Frau Gabrjela: Za online trgovanje nije ti neophodna internet kartica Banke Inteze. U tu svrhu poslužiće bilo koja VISA ili Master Card ili American Express kartica tvoje matične banke. 

Link to comment

pisalo je i ovde 11, ali poslali su posle pet.

 

to je u redu, samo se spremi na cekanje. doduse, ja sam sad prvi put narucila ista sa alija, i to jaknu, pa je putovala mesec dana, krenula 25.09. i stigla pre neki dan na carinu, trebalo bi danas-sutra da preuzmem konacno.

Link to comment

@Frau Gabrjela: Za online trgovanje nije ti neophodna internet kartica Banke Inteze. U tu svrhu poslužiće bilo koja VISA ili Master Card ili American Express kartica tvoje matične banke. 

nemam ništa od toga, imam samo internet karticu. :)

 

to je u redu, samo se spremi na cekanje. doduse, ja sam sad prvi put narucila ista sa alija, i to jaknu, pa je putovala mesec dana, krenula 25.09. i stigla pre neki dan na carinu, trebalo bi danas-sutra da preuzmem konacno.

pa da, i ja sam spremna da čekam mesec dana. tako su napisali- od 15 do 38 dana. ne verujem da ću biti te sreće da mi stigne za 15. :)

i meni je ovo prva kupovina sa alija. videćemo na šta će da izađe.

Link to comment

To. Sigurno ne bih bacao preko 10€ (dobro 11  <_< ) na prodavca bez dijamanata.
Naručivao sam dosta preko kupujem prodajem i imam samo pozitivna iskustva, a dosta ljudi kuka da su  ih zajebali, ili makar pokušali. Ovo je internet, ako gledaš najnižu cenu šanse da češ dobiti ono što si naručio su oko 1%.

Link to comment

meni nekako greota goriva i zagadjenog okeana za stvar od 11e i da predje pola sveta do mene..nemam pojma..mada cu i ja naruciti nesto iz amerike sto nema kod nas i jeftino je ali stalno razmisljam o tom okeanu i gorivu potrosenom za tu moju stvar i to me cini tuznom

Edited by ivy
Link to comment

meni nekako greota goriva i zagadjenog okeana za stvar od 11e i da predje pola sveta do mene..nemam pojma..mada cu i ja naruciti nesto iz amerike sto nema kod nas i jeftino je ali stalno razmisljam o tom okeanu i gorivu potrosenom za tu moju stvar i to me cini tuznom

 

Pa prođe još 100.000 istih takvih stvari kao ta tvoja. Šta ja onda da kažem npr za usb kabl od 70 centi? 

Link to comment

meni nekako greota goriva i zagadjenog okeana za stvar od 11e i da predje pola sveta do mene..nemam pojma..mada cu i ja naruciti nesto iz amerike sto nema kod nas i jeftino je ali stalno razmisljam o tom okeanu i gorivu potrosenom za tu moju stvar i to me cini tuznom

pa naruci sto stvari, to je onda stoput manja bahatost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...