Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Meni jednom uzese masinicu kod kineza i ono ne vredi ni 2.39$

 

edit: komentar za ovaj (google translate)

 

 

Bought trimmer, initially enjoyed and appearance, and grade , and it seemed good value. Wife 1 times tonsured me, two sons and relatives. And all the joy ended . After that, the hair trimmer stopped taking , it became impossible to cut . Disappointed and realized that Chinese hair clippers are not able to do. More buying them will not. Make a video , put a claim . Disputes are considered Aliekspress . Returned $ 16 from $ 23. Better to pay $ 35 and buy a hair clipper firm Phillips.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Došla jakna sa alija.sve ok.Jovica guberinić nije klepio carinu.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Ahahaha Jovica Guberinic usao u legendu. Jednom me isledjivao sat vremena tamo dole na 3.spratu u Posti 6 sto mi je stiglo nesto iz Amerike bez racuna.

 

Ni u ludilu na Aliju ne bih kupovao nista sto ima veze sa kompjuterima, narocito ne HD ili bateriju za laptop. Odustao sam i od baterije za moj Macbook jer mi previse rizično nešto što može da mi sjebe mašinu od 1000+ evra.

 

Ova kineska verzija GoPro kamerice je zapravo idealan Ali ajtem. Očigledno da su krenuli od GoPro i napravili odličnu verziju iste za mnogo manje para. To me podseća na ovaj moj novi telefon koji koristim, Xiaomi Note. Ja sam totalno kupljen, nema šanse da ikada u životu dam za mobilni telefon dam više para od toga koliko sam njega platio. Možda je iPhone 6+ bolji telefon, sigurno jeste, ali hvala mu za 7-8x više para.

Link to comment

To me podseća na ovaj moj novi telefon koji koristim, Xiaomi Note. Ja sam totalno kupljen, nema šanse da ikada u životu dam za mobilni telefon dam više para od toga koliko sam njega platio. Možda je iPhone 6+ bolji telefon, sigurno jeste, ali hvala mu za 7-8x više para.

 

ja sve vreme mislio ti se sprdaš

Link to comment

Ahahaha Jovica Guberinic usao u legendu. Jednom me isledjivao sat vremena tamo dole na 3.spratu u Posti 6 sto mi je stiglo nesto iz Amerike bez racuna.

 

 

Jovica Guberinic aka Joca Skener je legenda carinske sluzbe i speditera. Dok nije popularizovan internet, Joca je nosio pun gepek svih mogucih kataloga, od igle do lokomotive, pa sta god da mu padne saka, on prvo potrazi po katalozima pa onda carini. Ako ti nadje u nekom nemackom ili inom katalogu da nesto kosta vise, nema tih argumenata koji bi te spasli. :D

Link to comment

To me podseća na ovaj moj novi telefon koji koristim, Xiaomi Note. Ja sam totalno kupljen, nema šanse da ikada u životu dam za mobilni telefon dam više para od toga koliko sam njega platio. Možda je iPhone 6+ bolji telefon, sigurno jeste, ali hvala mu za 7-8x više para.

Jel' može neki linak za kupovinu, ili nešto slično?

Link to comment

Imas ga na Kupujem Prodajem, ne bi se ja za to cimao sa Alija, ne verujem da dodje jeftinije. Kad sam gledao na Aliju je bilo 20% skuplje no sto sam ja platio u Hong Kongu.

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Red-Rice-Note-Xiaomi-Hongmi-Note-WCDMA-Mobile-Phone-MTK6592-Octa-Core-1-7GHz/1886270770.html?s=p

 

https://www.kupujemprodajem.com/xiaomi-redmi-note-16651530-oglas.htm?filter_id=11963689

Edited by yolo
Link to comment

Sutra ima rasprodaja sa velikim popustima, označeno je koliko kod artikala... Ako sam dobro skapirao, popust se dobija ako se stvari do danas stave u "shoping cart"...

 

gledao sam pulsmonitore, na nekoliko modela su stavili duplu cenu, na koju sutra ide 50% popusta.  ^_^

Edited by Takeshi
Link to comment

Imas ga na Kupujem Prodajem, ne bi se ja za to cimao sa Alija, ne verujem da dodje jeftinije. Kad sam gledao na Aliju je bilo 20% skuplje no sto sam ja platio u Hong Kongu.

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Red-Rice-Note-Xiaomi-Hongmi-Note-WCDMA-Mobile-Phone-MTK6592-Octa-Core-1-7GHz/1886270770.html?s=p

 

https://www.kupujemprodajem.com/xiaomi-redmi-note-16651530-oglas.htm?filter_id=11963689

 

Koja je tvoja verzija, ako znaš?

Link to comment

Nisam primetio da se razlikuju, tj nisam to ni ispitivao. RedRice je ime za kinesko trziste. Moj je verzija za HK; mislim da se razlikuju samo u tome sto sam ja imao fabricki instaliran Google Play, a ovi za kinesko nisu pa to treba naknadno srediti (kao sto rade ovi sa KP).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...