Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Inače ima neka igrica gde treba kliktati na neke paketice i onda ce dobije kupon za popust. Imaju relativno često neke takve akcije.

 

Da, klikćem ja i boga mi, u proseku namlatim oko 900 poena. Ali kuponi mogu da se iskoriste samo na veće kupovine. Kad kažem veće mislim veće za nas koji bi da kupimo avion za 3.99$ :D A ta rasprodaja 11.11 je najveća godišnja rasprodaja, valjda. Msm, popust i nije neki:

 

2$ na kupovinu od min 19$

5$ na kupovinu od min 39$

7$ na kupovinu od min 49$

10$ na kupovinu od min 69$

 

Coini koji se menjaju za kupone mogu da se dobijaju i na android appu jednostavnim mućkanjem telefona. Jednom sam dobio 20 i to posle jedno 20, 30 mućkanja. Više nisam pokušavao :)

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Aliexpress za inostranstvo, Taobao za domace. Ovi moji Srbi iz Kine samo Taobao, nista Ali.

 

Btw mogao bi banecare kao lokalac da da neke tipove do kojih mi obicni smrtici ne dolazimo.

Link to comment

ja sam letos za dete naručio dva kompletića, čisto da ima da se "modira"

 

http://www.aliexpress.com/item/Retail-New-2014-Summer-Children-girls-clothing-set-top-shorts-2-pieces-clothes-set-Cherry-design/1810845547.html

 

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-baby-girls-short-set-short-sleeve-tshirt-pant-headband-set-baby-s-summer-set/1869739120.html

 

i to je to. žena jednom obukla i fotkala da me skine sa đoke dnevnog reda i stavila veto na moju nabavku dečije garderobe.

 

oba su bila kvlaitetna samo je problem što je recimo majica za 3 meseca a donji deo za 5 meseci ili obrnuto. sve u svemu bila džabana, jeftinije nego sad.

Link to comment

Aliexpress za inostranstvo, Taobao za domace. Ovi moji Srbi iz Kine samo Taobao, nista Ali.

 

Btw mogao bi banecare kao lokalac da da neke tipove do kojih mi obicni smrtici ne dolazimo.

 

za aliexpress sam saznao ovde na forumu, toliko o meni i online shopping vestinama  

 

kupujem tako sto zamolim koleginice da mi posalju taobao search linkove, pa one preko svojih naloga naruce to sto sam izabrao. to se desava par puta godisnje. 

Link to comment

Dobila sam informaciju da se carinarnica iz poste 6 preselila/seli na kraj Ugrinovacke, rekose mi i tacno gde ali sam zaboravila  <_< u svakom slucaju, sve im je u potpunom haosu tako da kasni carinjenje posiljaka a postoji i mogucnost da neke nece ni stici pod parolom "izgubljene u selidbi"

Link to comment

Par stvari koje mi trebaju™.

Cena ista ili skoro ista na ebayu, a firme iste. :huh:

Ne kapiram ...  

 

p.s. Na ebay-u sam dva proizvoda(neki noz i Crocs za dete) iz Hong-Konga, reklamirao kao moguce kopije i prodavci mi omah refundirali troskove uz izvinjenje ...

Link to comment

Ne kapiram ...  

 

p.s. Na ebay-u sam dva proizvoda(neki noz i Crocs za dete) iz Hong-Konga, reklamirao kao moguce kopije i prodavci mi omah refundirali troskove uz izvinjenje ...

Šta?

Firma na Ali i firma na ebay-u ista (sudeći po fotkama i prikazu proizvoda.

Ako ova na Ali zavaljuje plagijate onda i ona na ebayu radi isto?

Nekako sam verovao da na ebayu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...