Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

imate li preporuku za neki eksterni hdd. treba mi da čuvam filmovove, serije i knjige.

Western Digital 1.5 Tb sa sopstvenim napajanjem. Moja preporuka je da to uzmeš kod nas sve sa garancijom od 2-3 godine.
Link to comment

Istrazujem koji fles da kupim pa sam naleteo na onaj cuveni fejk samo sto je ovaj satro 256 GB (nokti  :ph34r: )

 

ko zna kolko ljudi je naselo na ovo. 

 

Al mi jos bolji fazon kako rade regularni proizvodjaci. Za neke 3 hiljade dinara mozes da biras Kingston 3.0 64GB fles ali je zackoljica sto rade losije nego 2.0 Konektivnost im je 3.0 ali sklopocija unutra ne moze da izvuce ni maksimum od 2.0

 

4500-5000 je minimum za 64gb 3.0 koji zaista radi brzo.

Edited by katamaran
Link to comment

Pogledao sam par modela na newegg da vidim sta kazu ljudi i masovno je bilo kukanje kako brzo riknjavaju pa brzine nisam ni gledao. Kingston za otprilike 3 hiljade radi katastrofa. 

 

jedan od primera (kliknii dole na reviews)

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820239623

 

 

Manufacturer Response:

Hello, I'm Jewel with Kingston Technical Support and would like to offer our assistance. The DT100G3 is an entry level USB 3.0 drive but does not offer performance transfer speeds. There is much more to USB 3.0 specifications than just the color of the connector or the possible high speeds, such as the number of pins used and power consumption :lol: . If you were looking for a performance USB 3.0 drive, please consider out DTR30 which offers a write speed of 30MB/s or our DTHX30 which offers 135MB/s write. For any further assistance, please call us at 1-800-435-0640 (USA and Canada only) M - F 6am - 6pm PT and I or another available Technician will assist you. Please be sure to have the part in question on hand when you call.


Thank you for selecting Kingston as your upgrade partner

 

edit: citam sad ovo i cini mi se da ode jos 2000 na navodno 4 puta brzi dtx30  :ph34r: 4x brzi od ovog za 4500. Od ovog za 3 je jedno desetak puta ako ne i vise

 

Ode na kraju duplo vise para nego sto sam planirao.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja videla od vas i čula od Morgane da je Zara zapravo Z brand, pa pošto volim one bogate ogrlice iz Zare, naručila tri komada. One su u Francuskoj, ne znam koliko su kod nas, oko 30-45 evra, u zavisnosti od modela, a ja sam svaku plaćala u proseku 8 evra. Videćemo šta će stići. :D

Link to comment

Ako neko ima app za telefon i stigne mu poziv da kupi "bonuse" za kupovinu 7 za 14, 10 za 20, 75 za 150 i 100 za 200 dolara nek reaguje odmah jer se rasproda za čuku vremna.

 

Hoću se ubijem što odmah nisam uzeo barem 10 za 20

Link to comment

^^ javi kakve su :)

 

vidjala sam uzivo i jako dobre ogrlice, uglavnom sa imitacijom dragog kamenja, i losije tj malo grublje radjene metalne (koje su ovdje po prodavnicama 10ak eura)

 

od nakita sam kupovala samo narukvicu mami i sebi mindjuse, i jedno i drugo je super

 

ako nekog zanima, hunter gumene cizme su 30-40 e

Edited by morgana
Link to comment

imate li preporuku za neki eksterni hdd. treba mi da čuvam filmovove, serije i knjige. 

 

ако цена није проблем нешто типа wd my cloud, ethernet прикључак и длна сервер, за мултимедију идеално

Link to comment

ако цена није проблем нешто типа wd my cloud, ethernet прикључак и длна сервер, за мултимедију идеално

 

wauuu ovo nisam video do sad... kako se kreću cene?

Link to comment

имају они то већ неко време, минимум 3 или 4 године, само им стално мењају имена не могу тај део да испратим :) овако стоје у winwin-у http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/hdd-ssd-i-oprema/eksterni-hard-diskovi.html?povezivanje_filter=54102

 

cenim da je i tebi nepristojno da pišeš cene pa si ljubazno linkovao :nobles:

Link to comment

ако цена није проблем нешто типа wd my cloud, ethernet прикључак и длна сервер, за мултимедију идеално

 

 

Western Digital 1.5 Tb sa sopstvenim napajanjem. Moja preporuka je da to uzmeš kod nas sve sa garancijom od 2-3 godine.

 

Šta vam je ljudi? Pa pitao sam ovde jer hoću da kupim nešto jeftino sa alija...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...