Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Stigla jakna posle dva meseca, od toga 3 nedelje na nasoj carini. Za 22 evra nije losa, ali nije bas kao na slikama. Za prvu narudzbinu nije totalno razocarenje, za ubuduce cu gledati iznad ove cene.

Link to comment

jel mozemo da vidimo? :)

 

ako neko bude htjeo da kupi, da ima u vidu i tvoj komentar

 

Moze naravno, ali bih slikala jaknu pa uz link sa alija okacila i slike, potrudicu se veceras da to odradim.

Link to comment

To je poenta.Retko izgleda kao na slikama.Ali jbga.I sa mojom isti slučaj.Ali za onu cenu (uhvatio na 30% popust) meni ok.

Sve ima svoje.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

To je poenta.Retko izgleda kao na slikama.Ali jbga.I sa mojom isti slučaj.Ali za onu cenu (uhvatio na 30% popust) meni ok.

Sve ima svoje.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Naravno, ja bih iskreno bila shokirana da izgleda bas kao na slici, za cenu koju sam platila. No, dobro mi dodje za neki naredni put da razmotrim bolje velicine i mere.

Link to comment

Naravno, ja bih iskreno bila shokirana da izgleda bas kao na slici, za cenu koju sam platila. No, dobro mi dodje za neki naredni put da razmotrim bolje velicine i mere.

E "veličine i mere" su tek zajebane. XXXL je meni ispala taman ????
Link to comment

za svaki proizvod je data tabela sa velicinama, obavezno treba pogledati, ne odgovara evropskim. ja sam se jednom zeznula za kosulju, uzela sam l, realno je izmedju s i m

 

kako primjecujem, ono gdje se najvise stedi je zavrsna obrada, cesto u komentarima pise kako su odradjeni savovi, je li komad odjece postavljen i tome slicno. 

 

koliko sam uspjela da primjetim za plecate muskarce na aliju malo cega ima.

 

ovo je apsolutno drustvena kupovina, gdje nema brda komentara cini mi se da je bolje zaobici je.

Edited by morgana
Link to comment

za svaki proizvod je data tabela sa velicinama, obavezno treba pogledati, ne odgovara evropskim. ja sam se jednom zeznula za kosulju, uzela sam l, realno je izmedju s i m

 

kako primjecujem, ono gdje se najvise stedi je zavrsna obrada, cesto u komentarima pise kako su odradjeni savovi, je li komad odjece postavljen i tome slicno.

 

koliko sam uspjela da primjetim za plecate muskarce na aliju malo cega ima.

 

ovo je apsolutno drustvena kupovina, gdje nema brda komentara cini mi se da je bolje zaobici je.

Pa da štos je u tome što su razmere čudne.

A i veoma je često da posle XXXL nema dalje, a to u njihovim skalama nije neka veličina.

Link to comment

Rekoh već na prethodnim stranama, skoro na svakom odevnom predmetu postoje mere, dužina ramena, rukava i od kragne do dole, pa lepo izmeriš i ne moš se zezneš. Njihov 2, 3XL je kao evropski L, XL, tu negde.

Link to comment

Meni se smejali u Kini kada sam pitala za muske cipele br. 46-47, mislili da ih zezam :D
 
Elem, evo linka za jaknu koju sam pazarila, slike u spojleru. Namerno sam slikala na ofingeru posto kada se uporedi sa istim slikama na sajtu nije drasticna razlika u duzini, tj. na par slika mi se cini da je skoro identicna dok na nekima izgleda znatno duze, kao i na slikama sa modelom. Tehnicki gledano nije mi mala ali je skracena varijanta.

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...