Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Nisam nesto pomno pratio ali ako pricate o red rice-u tu se obavezno juri red rice 1s zbog boljeg procesora (snapdragon) u odnosu na verziju bez 1s. A inace jeste ludilo ponuda za danasnje trziste telefona, mislim da je samo moto g nesto slicno, ali on se otprilike jos teze pronalazi kod nas. Xiaomi inace pravi odlicne telefone, mislio sam da to nije nova vest.

Link to comment

Gledam malo ove lažne popuste na Aliexpressu.

 

http://www.aliexpress.com/store/product/High-Quality-Earphones-Stereo-3-5mm-Jack-Bass-In-Ear-noise-isolating-Headphones-MP3-MP4-and/345369_2025407186.html?spm=5261.1414269.1998223750.97

 

piše da je cena 71e ali eto biće popust od čak 90%!!!!

 

odeš na feedback i vidiš da su ih ljudi kupovali za 8.8e 

 

npr prepoznao sam jer sam pre neki dan poručivao sluške i ove sam razmatrao

 

jako jajarski

Link to comment

potpuno ista krpica se prodaje na desetak mesta.

cena varira od 12 do 35$. kada je cena velika shipping je 2$ ili besplatan. kada je jeftinije, shipping (isto china mail) je i do 20$. koja je to fora? tale se sa poštom? 

Link to comment

Nije nikakvo taljenje sa poštom. Uvek kad piše da je poštarina besplatna to praktično znači da je već uračunata u cenu proizvoda a ne i da je zaista besplatna. Isto važi i za druge sajtove (asos npr.) a ne samo za kineze.

Link to comment

Moća rumun me poslao ovde, sad vidim da je to sajt o kom mi je pricao neki drugar sa fudbala. Kaze uzeo je neke kravate za 3oera komad (cisto da proba), a posle toga neke sitnice sve u rangu od 5-10evrica. Nigde mu nije naplaceno vise od onoga sto je pisalo (dakle kao da je sve free shipping )

Link to comment

 

Za samo jedan dan na Alibaba sajtu generisano preko 9 milijardi dolara prodaje
Software/Web13.11.2014 13:431

0c90ce0537752f78d76e68a3fc8f7134.jpg

Kineska kompanija Alibaba objavila je da je ukupna prodaja obavljena putem njihove online platforme za prodaju za samo jedan dan iznosila 9,34 milijarde dolara. Naravno, treba reći da se radi o šoping festivalu nazvanom "Double 11" (11.11.), koji je sličan američkom Black Friday, a taj iznos je ostvaren 11. novembra i tako je srušen prošlogodišnji rekord za čak 57 posto. Ovim je Alibaba želela da ilustruje kupovnu moć kineskih potrošača, kao i značaj ovog događaja u prodajnom kalendaru. Objavljeno je takođe da je broj transakcija iznosio 278 miliona, a 42,6 posto online kupovine je došlo sa mobilnih uređaja dok je prošle godine taj procenat bio 15 posto. Ukupna vrednost prodaje dostigla je cifru od milijardu i po dolara za svega 38 minuta nakon početka festivala.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...