Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Bolji bio stari naziv ... 

 

+1

 

Otvorim jednu temu na dve godine staža forumskoga i odmah skraćivanja, sakaćivanja, nije moja tema već Valkirina... 

 

Pride sam uštedeo 11e barem trojici naivaca kao što sam ja... :(

Link to comment

Hej, molim da se notira da sam ja sam svojih 11 eura pošteno bacio.  Otpisao sam i pre tvojih testova da je 3.0 i da će da radi duže od 10 dana, ali reko da naručim i ja nekad nešto sa tog interneta. Da vidim kako to funkcioniše, koliko će da traje isporuka i tako...

Nego šta ceniš, dal se isplati da uzmem neku od onih žičanih kopija xbox džojsa za 20-ak €, dal će mi potrajati koji mesec igranja na kompu? Igram se retko i nezahtevno pa mi se nešto i ne bacaju velike pare.

Link to comment

Nego šta ceniš, dal se isplati da uzmem neku od onih žičanih kopija xbox džojsa za 20-ak €, dal će mi potrajati koji mesec igranja na kompu? Igram se retko i nezahtevno pa mi se nešto i ne bacaju velike pare.

 

Misliš xbox kopija za PC primenu? 

 

Originale za xbox od Mađara možeš da nađeš za 30ak eura, poslednji put sam platio 32. To je super cena pošto su 5, 6k officijelno. Dakle, ako ti treba za box, original bez razmišljanja, a ako treba za PC, to nisam probao pa nisam kompetentan...

Link to comment

Jes, to mislim. Zbog ovog. Znam da može da se zaobiđe ali mi je onako skroz dobar xbox kontroler pa bih ga rado rabio na kompu.
Onda ću da pucam na te originale kad budem imao para za bacanje, i ako me do tad ne prođe ova zimska želja za igranjem. Znači kad se poklope zvezde dobićeš pm. :)

Link to comment

Evo ovako,

 

Kameru nisam pošteno testirao.

Letos sam pozajmio go pro i primio sam se na slikanje dece u moru, na čamcu, fish eye i te stvari.

 

Onda sam čitao komentare, ocene, gledao na youtube kakvi su snimci sa jedno kakvi sa drugom, i na kraju se otvorio za onu čiji sam link ostavio pri prvom pisanju.

 

Prodavca sam pitao da li može da napiše da je plaćena 60 evra umesto 75 koliko je plaćena, i ovaj je pristao... no problemo

 

Stigla je u tom obećanom roku.

Kad je poštar doneo, platili smo još 1200 dinara, valjda carinu i porez.

 

 

Kamera izgleda kao gopro, kvalitet izrade mi deluje sličan, ova čak ima i neki displej pozadi, gopro hero 3 nema.

 

Drugar od koga sam pozajmio letos, bio je oduševljen količinom dodataka koje mi je stiglo uz kameru, kaže da je on sve to morao da kupuje posebno za gopro, i to za ne male pare.

 

 

Eto.

Kad je budem ozbiljnije testirao javiću.

@morgana ako se budeš nećkala do leta, mogu da ti je pozajmim da je isprobaš (ako potraje do tada)

Link to comment

hvala puno na ponudi! :)

ako budes mogao, napisi utiske kad testiras kameru, to ce biti dovoljno :)

 

 

edit, u tim dodacima je jedna od glavnih razlika izmedju go pro hero i sj, a go pro hero 3 je toliko skuplja da za mene amatera apsolutno nije izbor, dok god sj daje pristojan kvalitet

 

novatek, ciji procesor koristi sj, najavljuje za kraj novembra neku inovaciju koja bi trziste jeftinih action kamera (i onih za automobile, kako se bijese zovu?) trebalo prilicno da unaprijedi

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...