Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Ova 11.11 rasprodaja je bila smehotres. Koji god proizvod sam pogledao naduvali mu cenu pa zveknuli neverovatan popust.

 

Vidim da oni prevaranti sa flesom potpuno opusteno nastavili da rade

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-512GB-metal-Key-Chain-USB-3-0-Flash-Memory-Pen-Drives-Sticks-USB3-0-Disks/1316023_1921109202.html

 

Zbog ovakvih stvari uopste nemam poverenja da kupujem sa Alija.

 

po feedbacku se vidi da ga prodaju jos od jula a tek u septembru prvi komentar koji pokazuje o cemu je rec

 

When I received the product I have tested this product. This product does not support USB 3.0. When used with USB 2.0 to copy the data into the product. Data was corrupted And speed of writing and reading. Extremely low, sometimes Stop copying data to it. You are responsible for what your product can do.

 

Edited by katamaran
Link to comment

vidiš da je radilo poso... skoro 10 milijardi, malo li je :sleep:

 

gledao sam neke predmete koji mi stoje na višlist, kostaju isto samo su sniženi tako što im je oduzeta jedna nula (gistro ranije umesto 20 bilo 200 dolara)

Link to comment

I pogledas feedback i vidis da ga ljudi odavno kupuju po 20$ :)

 

edit: ovaj proizvod odlicno pokazuje kako ali funkcionise

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Portable-Sports-DVR-Helmet-Waterproof-Camera-HD-Action-Camera-Sport-Outdoor-Camcorder-DV-720P-Digital-Video/1085010_1949929494.html?spm=5261.7049941.1998087720.406

 

Price: US $67.98 / piece Discount Price:
US $33.99

 

 

A po feedbacku se lepo vidi da ga ljudi sve vreme kupuju za 31$ :)

 

A kvalitet kakav se od kineza i da ocekivati

 

Thank you for this piece of shit camera!! IT DOESN'T WORK!!!!!!! I WANT NEW FUCKING CAMERA!! AND I WANT IT NOW!!! And I want it right away!!!! TAKE MY FUCKING MONEY!!!!

 

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam uzeo 5 stvari na toj rasprodaji (zimske cipele za mene, čizme za dete i dve košulje i maramu za ženu), sve je bilo 15 do 50 posto sniženo bez prethodnog budzenja cena.. Cipele su bile najskuplje, 40 evra ali je to baš povoljno ako budu kao sa slike.. :unsure:

Link to comment

Vidim da oni prevaranti sa flesom potpuno opusteno nastavili da rade

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-512GB-metal-Key-Chain-USB-3-0-Flash-Memory-Pen-Drives-Sticks-USB3-0-Disks/1316023_1921109202.html

 

Zbog ovakvih stvari uopste nemam poverenja da kupujem sa Alija.

 

To i mene užasno nervira. Ne to što sam pukao pare, znao sam da je rizik, jebeš soma. Ali taj osećaj da ih nisam napušio u oceni, to me ubija u pojam. Pisao sam Aliju (ako se ponavljam sorry) i poslali su mail i meni i tom liku da se kao "dogovorimo", ali naravno, ovi ne jebu da se jave. Ne znam ni kako bi se dogovorili, jedino da mi daju još jedan fleš koji ne radi... O vraćanju para da ne govorim a ali je nemoćan.

 

Mao mi je entuzijazam spao, ali i dalje verujem u Alibabu :lol: Čekam one prsluke na akciji ako budu, to uzimam 100%. 

Link to comment

Al mi je opet fascinantan 90+ procenata pozitivan feedback. Pretpostavio bih da ce znacajniji procenat zaista da isproba uredjaj pre nego sto pohvali prodavca. Posebno sto je u startu sumnjivo da fles od 512 kosta tako male pare.

Edited by katamaran
Link to comment

Nece vam stici nista naknadno. Carina ako je bas zainteresovana za carinjenje obicno posalje telegram da se pojavis, doneses neki papir i tome slicno.

 

Inace, ja cu da siznem od nase carine. Jakna je stigla do carine 30.10. i jos uvek je u procesu, tj. nije dato na dostavu, niti su poslali bilo sta da se javim, niti mogu da proverim sta se desava. <_<

Link to comment

Nece vam stici nista naknadno. Carina ako je bas zainteresovana za carinjenje obicno posalje telegram da se pojavis, doneses neki papir i tome slicno.

 

Inace, ja cu da siznem od nase carine. Jakna je stigla do carine 30.10. i jos uvek je u procesu, tj. nije dato na dostavu, niti su poslali bilo sta da se javim, niti mogu da proverim sta se desava. <_<

Jesi li probala telefonom?Znam da se išlo u poštu u savskoj, ali čuo sam da je to sada pomereno u onaj novi sortirni centar na novosadskom putu valjda
Link to comment

Jesi li probala telefonom?Znam da se išlo u poštu u savskoj, ali čuo sam da je to sada pomereno u onaj novi sortirni centar na novosadskom putu valjda

 

Probala u mojoj posti i u Glavnoj u Zemunu. Nisam zvala direktno carinu. Da, carina se seli u taj novi objekat ali selidba kasni pa im je pola posiljaka tamo, pola u savskoj i tako... videcu kasnije mogu li da nadjem koga zvati.

Link to comment

Stigli su mi mach 3 brijači. 16 komada oko 8.5e. Nisam ih još probao, samo još malo da zarastem, ali barem ambalaža deluje perfektno, tj apsolutno je identična onome što sam kupovao po metrou i sl. Kvalitet sečiva™ ću da probam uskoro, mada ja imam meku bradu i brijem se jednom nedeljno, pa kontam da sam miran par godina pošto poslednji koristim tipa 6 meseci :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...