Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Nism iznenadjen al sam definitivno razocaran. Bar im uzmi pare nazad.

 

mozda probam neki od 64gb za te pare. to jos i nije nemoguce da radi.

 

Kako ti se pokazao onaj bicikl kompjuter odavde? Sve mi se vise cini da je odavde jedino rezon odeca ili obuca a i to je krajnje diskutabilno.

 

edit: toliko o teoriji da moze da se uzme ljudski fles od 64

 

http://www.aliexpress.com/store/product/High-Quality-Philippines-Made-3-0-USB-Flash-Drive-Wholesale-Japan-Brand-usb-Disk-Free-Shipping/1110593_1852770338.html?spm=5261.7049941.1998087720.919

 

Bajs metar mi je stigao danas. Sutra ću da ga installiram pa da vidim šta se dešava. Što se tiče fleša, kopiram sada na drugom kompu 14gb, i to će oko sat... Dakle, zapremina prava, brzina bulja, USB 3.0 ScFi. Već sam ga bio ocenio, mislio sam da mora odmah da se da ocena kada se potvrdi prispeće artikla, sada vidim da ne mora, pa ću ubuduće da sačekam sa ocenjivanjem... Ne znam da li i kako mogu da se žalim sada kada sam artikal već ocenio.

 

Capture_zpsc9160156.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Protocol versio usb 2.0

 

vec tu imas osnov da se zalis jer proizvod ne odgovara opisu. Evo i kod tebe o kapacitetu od 8GB  :huh:

 

Za te pare se isplati kao storage za neki backup ako je bar kapacitet pravi mada sam i tu krajnje skeptican. Sve mi se cini da cu lepo u nasu prodavnicu i da uzmem kingstona 64gb 3.0 za nesto manje od 3k

 

edit: guglao sam id code ovog tvog kineza i dobio ovo

 

http://club.dx.com/forums/forums.dx/threadid.1396823

 

da to nije isti fles samo prepakovan?

Edited by katamaran
Link to comment

Evo kopiram... Prvo, i kući i na poslu, kada uštekam fleš u 3.0 port, on ga uopšte ne razaznaje...

 

Pustio sam da kopira file od 36GB tj ISO od igre, i mrcvari se baš sporo....

 

To što kopira nema veze... "Iskopiraće" fajlove na fleš, samo što im je onda nemoguće prići, tj. otvoriti.

 

BTW, oni verovatno idu na foru APP, ako prođe, prođe, sa idejom da neće svako tražiti novce nazad...

 

Takođe, gledam sada sve svoje narudžbe unazad, sa ženinim nalogom preko 50 kupovina, sve trgovine koje imaju jedan ili više dijamanata kraj imena, proizvod im apsolutno odgovara opisu.

 

Znači, ti se ne zajebavaju i ne varaju.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Jel ima neko od tih sa dijamantima jeftine vece fleseve? Ne kapiram kako ovi prevaranti imaju 90% pozitivnih ocena. Ovi Glasovi valjda vec mesecima prodaju taj fles.

 

edit: stiklirao sam top sellers i nema vise too good to be true dilova. Ovo sto je preostalo uopste nije znacajno bolje od nasih cena mada vidim da ce masovno 11.11 biti na rasprodaji.

Edited by katamaran
Link to comment

Opet ja sa mini-kamericama...ovaj put u USB flesu.

 

http://www.aliexpress.com/item/U8-HD-Mini-USB-Disk-Cmera-DVR-Motion-Detect-Camera-Cam-Hidden-Camera-Free-Shipping/937699036.html

 

 

 

his USB flash drive camera is great for skilled and novice secret agents, it comes with motion-detection activated recording. Just leave it "ON" and it will automatically record only when there is movement in front of the lens. Ideal when you are away of your desk and to know exactly who has been through your files.

 

:lol:

Link to comment

Rečen slučaj jakne, vraćanje para je u toku.

 

Inače, đavo mi nije dao mira, pa sam morao da se žalim aliju za fleš. Ipak je 11e. :D 

Pošto sam poslao msg prodavcu koji nije odgovorio, kontaktirao sam ali customer service. Ispričao sam se sa likom koji kaže da ocena ne može da se promeni kada se već da, da sam zatvorio transakciju i da oni tu malo šta mogu da učine. Preporučio mi da se čujem sa prodavcem pa je u to ime poslao i meni i njemu mail gde nas obojicu poziva da civilizovano i u alijevskom duhu rešimo probleme. Pri tom je naravno vanzemaljski ljubazan i spreman da pomogne. Ne znam šta mogu da dobijem, drugi fleš, pare nazad teško, ali fakat su slagali i proizvod je crap. 

Link to comment

Rečen slučaj jakne, vraćanje para je u toku.

 

Inače, đavo mi nije dao mira, pa sam morao da se žalim aliju za fleš. Ipak je 11e. :D 

 

Pošto sam poslao msg prodavcu koji nije odgovorio, kontaktirao sam ali customer service. Ispričao sam se sa likom koji kaže da ocena ne može da se promeni kada se već da, da sam zatvorio transakciju i da oni tu malo šta mogu da učine. Preporučio mi da se čujem sa prodavcem pa je u to ime poslao i meni i njemu mail gde nas obojicu poziva da civilizovano i u alijevskom duhu rešimo probleme. Pri tom je naravno vanzemaljski ljubazan i spreman da pomogne. Ne znam šta mogu da dobijem, drugi fleš, pare nazad teško, ali fakat su slagali i proizvod je crap. 

 

po onome sto sam cula (a licnog iskustva nemam) ti gigantski flesevi nikad ni ne rade

a problem sa ocjenama je sto ih ljudi najcesce daju odmah po prijemu proizvoda

Link to comment

po onome sto sam cula (a licnog iskustva nemam) ti gigantski flesevi nikad ni ne rade

a problem sa ocjenama je sto ih ljudi najcesce daju odmah po prijemu proizvoda

Realno bi bilo cudo nevidjeno da rade. Ne moze kod nas(pretpostavljam da su slicne cene po Evropi) fles od 256GB da kosta 500 evra a tamo 500 Gb za 10. Naseli smo zbog standardne ljudske slabosti da covek najlakse poveruje u nesto sto zeli da je istina.

 

To sto prevaranti imaju 90+ procenata pozitivnih ocena me je skroz odbilo od Alija.

 

Sad cu da kupim 64Gb kod nas u radnji i to ce mi biti prvi fles veci od harda na mom prvom pc-u :)

Edited by katamaran
Link to comment

za tehnicke stvari vece od slusalica za mp3 valjalo bi konsultovati gugl tj nekog nezavisnog ocjenjivaca koji je proizvod testirao duze od deset minuta

ja namjeravam da narucim povoljnu verziju go pro kamere, internet (mimo alija i slicnih) kaze da je ok, ako ne bude amoknucu sve kineze na koje naletim u gradu, dakle svo cetvoro

bokisona cu da postedim, on je nas

 

ali i mene nervira to sto kod onlajn kupovine treba paranoisati. imam neki dzemper, doduse ne sa alija nego asosa, ko bombona je izgledao, dok ga nisam vidjela uzivo. taj me naucio pameti.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...