Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Ona tema Moram posedovati, nije dovoljno dobra.

Treba posebna za ova ludila od par $.

ne znam. za sada planiram da se shtitim neposedovanjem sredstva placanja. to je nekako najlakshe ^_^

Link to comment

 Da zaključim, iako sam u mogućnosti da dam 200€ za patike, spreman sam da platim toliko ako sam siguran da je pravi original, 

 

Pa da budem iskren, nisam ni na to spreman ako je kopija jeftinija 10 puta, identično izgleda i umesto 2 godine traje godinu. Lepo uzmem njih, a za 180e razlike kupim sebi 5(5) drugih stvari... I do sada nisam dao za patike nikad više od 7, 8k, mislim da je previše kakve god da su. 

 

Nego, da li primećujete poriv domaćih proizvođača da za perjane prsluke deru kožu sa leđa i da koštaju abnormalno i bolesno puno? Tipa, u Inđiskom outletu, prsluk nike košta 8000+ dinara iako je jakna skoro pa ista 5 ili 6. A to je praksa koje se drže i drugi proizvođači i to je tako oduvek, fenomen svoje vrste. Onda sam malo tražio po aliju i izvalio da imaju mnogo, mnogo lepih adidasovih prsluka, verovatno i ostalih brendova. Tražiti pod adidas vest, ovaj npr mi se mnogo sviđa. Tačnije, ne znam koji je lepši, sve tri kombinacije boja su perverzija:

 

http://www.aliexpress.com/item/2014-new-free-shipping-autumn-and-winter-men-s-hooded-vest-clothing-casual-vest-high-quality/32219142796.html

Link to comment

ne znam. za sada planiram da se shtitim neposedovanjem sredstva placanja. to je nekako najlakshe ^_^

Ma daj, dodži na tamnu stranu.

Da vidiš kakvu sam "masku" kupijo klinki za telefon, na ebay-u.

2€ a dete srećno kao kuče u liftu.

Link to comment

ne znam. za sada planiram da se shtitim neposedovanjem sredstva placanja. to je nekako najlakshe ^_^

Zato ja izbegavam da izvadim karticu i gledam da zavrsim preko nekoga. Dzaba sto je jeftino ako cu da ulupam gomilu  para na gluposti koje mi uopste ne trebaju.

Link to comment

Poručio fleš od 128GB, sa ovog linka.

 

U pitanju je lažnjak. Prikazuje navodnu veličinu koja je navedena, ali u stvarnosti je kapacitet 8 GB. (Koliko je i u stanju da primi).

 

Evo i šta čita chipgenius;

 

 

 

Otvorio dispute povodom ovoga i tražio povraćaj čitavog iznosa. Javim šta je bilo.

real volume 8 GB copy.jpg

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Poručio fleš od 128GB, sa ovog linka.

 

U pitanju je lažnjak. Prikazuje navodnu veličinu koja je navedena, ali u stvarnosti je kapacitet 8 GB. (Koliko je i u stanju da primi).

 

Evo i šta čita chipgenius;

 

 

 

Otvorio dispute povodom ovoga i tražio povraćaj čitavog iznosa. Javim šta je bilo.

Updaljivo fali bilo kakav feedback. Ne bi me cudilo da je ista prica sa onim glasovim al su tamo ipak uglavnom pozitivni komentari.

Pls contact us free when you feel unhappy or unsatisfied, we will be sure responsible for any problem.
 
Positive feedback is important for us, hopefully dear friends can communicate with us before any bad feedback. 

 

Ovo samo gleda da mazne sto vise love dok ih ne izbace. Zato im i odgovara zamlacivanje sa njima umesto loseg feedback-a

 

koliko vidim prodavnica im je sada prazna

 

http://www.aliexpress.com/store/1305875

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...