Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je, bre, s vama, ljudi? Verujem da posle ovog performansa FS Albanije i sinocnjeg opstenarodog slavlja u vise drzava

 

Ne postujes jedinu zastavu koju imaju  :mad:

Link to comment

2harper nadovezao sam se na eraserov post, a onda ste uleteli kralj i ti

 

edit

 a i nisam video saop[tenje fsa

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jasno je da su se igraci Albanije ponasali ne bas sportski u onih 40-ak minuta koji su odigrani, ali oce li neko da pokusa da objasni kako su dodjavola planirali da ne zavrse utakmicu? Meni deluje da je to bilo nemoguce bez nekog scenarija slicnom onom koji smo imali prilike da vidimo, gotovo da ne mogu da zamislim slucaj u kome oni odlaze u svlacionicu sa sluzbenim rezultatom u dzepu bez prethodno pretrpljnog linca. Ne verujem da ljudi koji imaju pametnija posla od igranja za reprezentaciju (kao sto je mlacenje sasvim solidne kinte po slabijim italijanskim i nemackim prvoligasima) mogu sebi da dozvole rizikovanje zdravlja ili cak zivota zbog merenje patke sa nama ili bodova sa gostovanja.

Link to comment

Jasno je da su se igraci Albanije ponasali ne bas sportski u onih 40-ak minuta koji su odigrani, ali oce li neko da pokusa da objasni kako su dodjavola planirali da ne zavrse utakmicu? Meni deluje da je to bilo nemoguce bez nekog scenarija slicnom onom koji smo imali prilike da vidimo, gotovo da ne mogu da zamislim slucaj u kome oni odlaze u svlacionicu sa sluzbenim rezultatom u dzepu bez prethodno pretrpljnog linca. Ne verujem da ljudi koji imaju pametnija posla od igranja za reprezentaciju (kao sto je mlacenje sasvim solidne kinte po slabijim italijanskim i nemackim prvoligasima) mogu sebi da dozvole rizikovanje zdravlja ili cak zivota zbog merenje patke sa nama ili bodova sa gostovanja.

 

Ako je uopste neko od njih znao za ovo unapred to je moglo da bude par igraca. mada i za to sumnjam. Ko bi normalan dosao u Beograd s takvim planom u glavi bez americkog pasosa i par stotina policajaca ispred loze da ga stite?

Link to comment

Jasno je da su se igraci Albanije ponasali ne bas sportski u onih 40-ak minuta koji su odigrani, ali oce li neko da pokusa da objasni kako su dodjavola planirali da ne zavrse utakmicu? Meni deluje da je to bilo nemoguce bez nekog scenarija slicnom onom koji smo imali prilike da vidimo, gotovo da ne mogu da zamislim slucaj u kome oni odlaze u svlacionicu sa sluzbenim rezultatom u dzepu bez prethodno pretrpljnog linca. Ne verujem da ljudi koji imaju pametnija posla od igranja za reprezentaciju (kao sto je mlacenje sasvim solidne kinte po slabijim italijanskim i nemackim prvoligasima) mogu sebi da dozvole rizikovanje zdravlja ili cak zivota zbog merenje patke sa nama ili bodova sa gostovanja.

+1

jedno je opstrukcija igre i utakmice, nešto sasvim drugo sabotaža koja uključuje i prekogniciju o upadu navijača na teren. čini mi se da se sad, post festum i sa saznanjem o tome kako su se događaji odvijali, previše učitava u njihovo šabanisanje tokom igre.

Edited by malkin
Link to comment

otimanje na jednu stranu, ali ponašanje na terenu je ukazivalo, barem meni, da su oni došli da ne odigraju utakmicu do kraja

Kako izgleda to ponasanje koje ukazuje da nisu dosli da odigraju do kraja? Pokusavam da zamislim to i u glavi mi je svaka utilmica koju igra bilo koji nas tim. Da ne pominjem da imaju bolje rezultate od nas do sada i da mi vise logike ima da probaju da nas zveknu u BG nego da ne zavrse utakmicu.

Link to comment

Uvek je bio diplomata.

 

Nikolic: Albaniji ce biti potrebne decenije, ako ne i vekovi da postane normalna drzava.

Edited by tangodelta
Link to comment

Atmosfera na stadionu je bila pozorisna par minuta nakon prekida. NIje bilo nikakve razularene mase, strasti su se smirile. Naravno da bi bila zestoka atmosfera da se utkamica nastavila, ali ne bi bilo sranja. 

 

 

Strasti su se smirile nakon sto su navijaci upali na teren, napali igrace gostujuceg tima koji su zatim bili zasuti raznim predmetima kada su izlazili sa terena. Daleko je to bilo od pozorisne atmosfere koja obecava miran nastavak susreta.

 

 

Jasno je da su se igraci Albanije ponasali ne bas sportski u onih 40-ak minuta koji su odigrani, ali oce li neko da pokusa da objasni kako su dodjavola planirali da ne zavrse utakmicu? Meni deluje da je to bilo nemoguce bez nekog scenarija slicnom onom koji smo imali prilike da vidimo, gotovo da ne mogu da zamislim slucaj u kome oni odlaze u svlacionicu sa sluzbenim rezultatom u dzepu bez prethodno pretrpljnog linca. Ne verujem da ljudi koji imaju pametnija posla od igranja za reprezentaciju (kao sto je mlacenje sasvim solidne kinte po slabijim italijanskim i nemackim prvoligasima) mogu sebi da dozvole rizikovanje zdravlja ili cak zivota zbog merenje patke sa nama ili bodova sa gostovanja.

 

Mogu da razumem da neko misli da su igraci znali za drona, ali za ovu o namernom nezavrsavanju meca bilo je potrebno da znaju da ce policija nezainteresovano posmatrati upadanje gledalaca na teren, da ce se nesmetano unositi baklje, da ce organizacija biti znatno losija nego inace kada su u pitanju utakmice srpske reprezentacije.

Link to comment

 

 

The statement also defended the use of a drone to fly the flag, which bore the Albanian black-eagle insignia, a map of a notional 'Greater Albania' and the faces of Ismail Qemali and Isa Boletini, two important figures in the era that centred around the country's independence in 1912.

"When the drone flew over the stadium, as the only way to fly national colours in an aggressively hostile environment, the mayhem was more than 40 minutes old," said the statement. "The Albanian flag was considered a provocation, but that is the only flag we've got."

 

 

http://www.bbc.com/sport/0/football/29642545

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...