Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam, previše su dobro počeli kvalifikacije da bi sad stavljali kitu na panj bez potrebe. Možda znaju nešto što mi ne znamo, ili cene da se lupetanje nekog lika iz FS ni ne uzima u razmatranje kad UEFA određuje kaznu?

ali čuli su reakcije Blatera i Platinija, jasno je da će uefa da gleda na zastavu™ kao na nedopustiv politički transparent. ili prosto neće da idu uz dlaku raspoloženju domaće javnosti ili prosto stvarno veruju da je ono njihovo znamenje i 1 svetinja.

Link to comment

Nisam siguran da ne očekuju. Ovo je kao kad Šešelj jebe majku svima po Hagu u veri da mu to pobedu čini glamuroznijom.

 

Slazem se, sve ovo sto danas citamo su trapavi pokusaji damage control-a i pokusaji da se nacionalisticka provokacija nekako podmetne kao reakcija na odbijanje Srbije da uredno da prostora albanskim drzavnim simbolima, bar u meri u kojoj je to bilo moguce od onih mandrila na tribinama (na primer, kod intoniranja albanske himne). Medjutim, neko bi njima trebalo da objasni da su kamere bile na stadionu i da se UEFA sigurno nece uplitati u politicke i istorijske rasprave o tome koju zastavu Albanci dozivljavaju kao svoju i zasto. Oni su nas uspeli da isprovociraju jer vrlo dobro znaju koliki smo debili ali nacin na koji su nas isprovocirali ucinice da im ta provokacija eksplodira u lice. Dve stvari UEFA organski ne podnosi, ugrozavanje bezbednosti i politiku na stadionima, bar onu koja nije njihova. Obe stvari su Albanci flagrantno prekrsili ovim dronom. Mislim da je Platinijeva izjava od jutros ohladila dosta trijumfalnih glava od sinoc.

Edited by harper
Link to comment

pa samo udovoljajte nacionalizmima sa 'bilo bi legitimno da je albanska zastava' & that's what you wil get.

 

ah, sjajno. nedostaju ti syme, kim i ekipa za ovako idiotsko ucitavanje u vidu mnozine.

Edited by gazza1
Link to comment

Ja mislim da njih zabole za kvalifikacije. Znaju da nemaju nikakve šanse uprkos dva dobra rezultata na početku. Prosto, trijumf u Beogradu je nešto na čemu će živeti još dugo godina, kao što i danas žive od bombardovanja.

Apsolutno. Voleli bi da dobiju 3:0 samo da bi nasa krava jos malo krepala ali ih za kvalifikacije realno zabole.

Link to comment

pa ne znam beowle sta taj zaverenicki mod tacno znaci, jer juce si bez disclaimera pisao da je ovo organizovao FS Albanije, da ti je ponasanje albanskih fudbalera bilo nesto najcudnije sto si ti do sada video, da je igrackica-avion teroristicka pretnja, da bi se u turskoj zbog iste stvari danas ponovila 1922 i 1916, svasta si pisao.

 

meni je potpuno bizarno i razocaravajuce da ti uopste pises takve stvari sa disclaimerom ili bez njega.

Da, sve to sam juče napisao. A ti ako se ne slažeš, to valjda možeš da iskažeš na kulturniji način od optužbe da iznosim aksiome kojima retardiram ovaj forum nazad u ratno stanje iz 99-te. Za mene je takav način komunikacije potpuno bizaran i razočaravajuć.

Link to comment

ne, izvini jedan od glavnih tokova diskusije od prekjuce do danas jeste 'da je normalna albanska zastava bila u pitanju sve bi bilo cool'.

 

ne bi bilo cool.

 

ne znam zasto mene u to utrpavas. ja sam sa stadiona izasao totalno prestravljen da ce te noci biti mrtvih ljudi po srbiji i jedina moja krivica je sto verujem da bi za to bila manja sansa da nismo imali dron efendiju u akciji, bez obzira na divljanje na tribinama za koje takodje verujem da bi se na tom mestu zaustavilo na kraju, kao i puno puta do sada.

Edited by gazza1
Link to comment

ne, izvini jedan od glavnih tokova diskusije od prekjuce do danas jeste 'da je normalna albanska zastava bila u pitanju sve bi bilo cool'.

 

ne bi bilo cool.

pa čekaj, to je samo Prslin napisao koliko videh, a i on je to povukao posle Uinijeve intervencije.
Link to comment

ali čuli su reakcije Blatera i Platinija, jasno je da će uefa da gleda na zastavu™ kao na nedopustiv politički transparent. ili prosto neće da idu uz dlaku raspoloženju domaće javnosti ili prosto stvarno veruju da je ono njihovo znamenje i 1 svetinja.

 

I Berišina unuka je u onom statusu napisala nešto u stilu "Ako je već pravilo da se ne mogu unositi zastave sa strane, ko ste vi da to kršite", tako da bih rekao da je taj sentiment o opravdanosti unošenja nacionalnog znamenja™ na onakav način i po svaku cenu prilično autentičan.

Link to comment

pa čekaj, to je samo Prslin napisao koliko videh, a i on je to povukao posle Uinijeve intervencije.

 

Nema veze, lepo zvuči kad zahvatiš onako lopatom, a i veći pičvajz i šum napravi u diskusiji. Plus su veće šanse da poraziš suparnika na iscrpljivanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...