Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Srbi, Grci, Crnogorci-kad ce se dici te picke Bugari i Makedonci :fantom:

 

mali off Na kojoj tekmi nam je Muslin vratio zastavu od murije?

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ma pusti srpsko-albanske odnose :lolol: , nego je l' ovo FS Albanije preuzima odgovornost za bespilotnu i transparent?

 

Meni se cini da su se propisno ispisali sebi u usta. Nadam se da ce se naci neko sa dva grama mozga da to iskoristi.

Link to comment

The murder of Gramoz Palushi took place  in Zakynthos, Greece, when the 20-year-old Albanian Gramoz Palushi, who was celebrating the victory of the Albanian national football team against the Greek national football team, was killed by a Greek during the fights that broke out in Greece after the match.

 

Mislim da u Albaniji ipak moraju malo da porade na telekomunikacijama. Nije baš očekivano u XXI veku da jednoj vesti treba 10-tak godina da pređe 400km

Link to comment

Meni se cini da su se propisno ispisali sebi u usta. Nadam se da ce se naci neko sa dva grama mozga da to iskoristi.

 

Svako sa dva grama mozga bi se suzdržao od komentara na izjavu koja je toliko nesvakidašnja da joj zasigurno ne treba upiranje prstom.

Link to comment

Ali kako se albanski politicari, javnost i zvanicnici kvalitetno i sistematski useravaju u ovdasnje teorije o tome kako su sve to sa dronom napravila malji deca iz Skoplja. Cujes "jedini nacin da se istaknu nacionalne boje u neprijateljskom okruzenju", kao da smo svi slepi i nismo videli da se zastava republike Albanije sve vreme, i pre i posle incidenta, neometano vijorila iznad stadiona. Ovo treba proterati iz evropskog fudbala na dugo, dugo vremena, ako nista drugo onda zbog toga sto su svesno rizikovali dobrobit svojih fudbalera zbog slanja pisljivih politickih poruka iz kamenog doba.

Edited by harper
Link to comment

Srbi, Grci, Crnogorci-kad ce se dici te picke Bugari i Makedonci :fantom:

 

mali off Na kojoj tekmi nam je Muslin vratio zastavu od murije?

 

Torpedo.

 

Ali sećam se samo slike u novinama. Ko zna šta se tu dešavalo.

Link to comment

Ali kako se albanski politicari, javnost i zvanicnici kvalitetno i sistematski useravaju u ovdasnje teorije o tome kako su sve to sa dronom napravila malji deca iz Skoplja. Cujes "jedini nacin da se istaknu nacionalne boje u neprijateljskom okruzenju", kao da smo svi slepi i nismo videli da se zastava republike Albanije sve vreme, i pre i posle incidenta, neometano vijorila iznad stadiona. Ovo treba proterati iz evropskog fudbala na dugo, dugo vremena, ako nista drugo onda zbog toga sto su svesno rizikovali dobrobit svojih fudbalera zbog slanja pisljivih politickih poruka iz kamenog doba.

 

+1

 

Nevrovatno je kako otvoreno kenjaju, izgleda da se baš komotno osećaju i ne očekuju nikakve reperkusije :unsure:

Link to comment

+1

 

Nevrovatno je kako otvoreno kenjaju, izgleda da se baš komotno osećaju i ne očekuju nikakve reperkusije :unsure:

 

Nisam siguran da ne očekuju. Ovo je kao kad Šešelj jebe majku svima po Hagu u veri da mu to pobedu čini glamuroznijom.

Link to comment

Ne znam, previše su dobro počeli kvalifikacije da bi sad stavljali kitu na panj bez potrebe. Možda znaju nešto što mi ne znamo, ili cene da se lupetanje nekog lika iz FS ni ne uzima u razmatranje kad UEFA određuje kaznu?

Link to comment

O kakvoj aksiomatičnoj analizi pričaš? Dva puta sam naglasio da je post napisan u zavereničkom modu a poslednji pasus sam posvetio konstataciji da se teza može lagano oboriti iako neke stvari zahtevaju objašnjenja. Da li te neko tuče bejzbol palicom da poveruješ u navedenu zaveru? Ili te neko tuče drugom bejzbol palicom da posećuješ forum koji je retardirao nazad u opsadni mod iz 99-te?

pa ne znam beowle sta taj zaverenicki mod tacno znaci, jer juce si bez disclaimera pisao da je ovo organizovao FS Albanije, da ti je ponasanje albanskih fudbalera bilo nesto najcudnije sto si ti do sada video, da je igrackica-avion teroristicka pretnja, da bi se u turskoj zbog iste stvari danas ponovila 1922 i 1916, svasta si pisao.

 

meni je potpuno bizarno i razocaravajuce da ti uopste pises takve stvari sa disclaimerom ili bez njega.

Link to comment

Ja mislim da njih zabole za kvalifikacije. Znaju da nemaju nikakve šanse uprkos dva dobra rezultata na početku. Prosto, trijumf u Beogradu je nešto na čemu će živeti još dugo godina, kao što i danas žive od bombardovanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...